Realizowane projekty

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef

Akcja Pajacyk

Nauczyciele i uczniowie ZSS w Wielgusie, serdecznie zachęcają wszystkich gości odwiedzających naszą stronę internetową do włączenia się w Akcję poprzez kliknięcia w brzuszek Pajacyka. W ten sposób wspólnie pomożemy Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. Dziękujemy!!!

Wyraź swoją opinię

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

• Jak zorganizować i przeprowadzić młodzieżowe wybory parlamentarne?
  • Opiekun – Marek Krawczyk

Grupa I
    Lider: - Oliwia Jonasik
    - Wiktoria Klimek
    - Wiktoria Nowak
    - Alicja Rybczyńska

Pierwszym działaniem było przygotowanie gazetki na korytarz szkolny.
    Następnie w ramach akcji profrekwencyjnej, oplakatowanie szkoły i miejsc publicznych.
    Przygotowano również ogłoszenie, które dotyczyło czasu i miejsca odbywania się Młodzieżowych Wyborów Parlamentarnych.
    Dzień MWP rozpoczęto od przygotowania lokalu wyborczego.
    I w końcu WYBORY!

Podsumowaniem projektu było policzenie głosów, a następnie przesłanie ich do Centrum Edukacji Obywatelskiej. Po przeprowadzeniu Wyborów Parlamentarnych 25 października 2015r, opublikowano na stronie CEO wyniki ogólnokrajowe MWP. Wyniki ogólnopolskie i szkolne zostały opublikowane na stronie internetowej naszej szkoły.

top220

24 Maja 2017