Realizowane projekty  

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef     

   

Wyraź swoją opinię  

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

   

SZKOŁA W WIELGUSIE

W PROGRAMIE   „SHUTTLE TIME"

 

Świętokrzyski Związek Badmintona od października 2013 roku realizuje długookresowy projekt wprowadzenia badmintona do szkół przy wsparciu Europejskiej Federacji Badmintona (Badminton Europe) i Polskiego Związku Badmintona. W tym celu wykorzystywany jest międzynarodowy program „Shuttle Time".

Wizją programu jest uczynienie z badmintona jednego z najbardziej popularnych sportów szkolnych. Program jest skierowany do dzieci w wieku 6-15 lat. Celem programu jest dostarczenie nauczycielom wychowania fizycznego konkretnej wiedzy, praktycznych umiejętności oraz przekonania w prowadzeniu zajęć badmintona dla dzieci.

„Shuttle Time" pomaga nauczycielom efektywnie planować i prowadzić w sposób bezpieczny, nowoczesny i zabawny zajęcia badmintona dla dzieci. Zajęcia w programie „Shuttle Time" zostały przetestowane z dziećmi w innych krajach i wszystkie schematy lekcyjne krok po kroku gwarantują sukces dla każdego dziecka. Podobne zajęcia zostały przeprowadzone w innych krajach, gdzie pomysł zyskał zwolenników.

24.01.2014r. nauczyciele: Andrzej Kuliś i Paweł Nowak uczestniczyli w kursie nauczycieli programu światowej federacji badmintona „Shuttle time".

 

21 maja 2014r. w ramach VI EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU dla WSZYSTKICH XX SPORTOWEGO TURNIEJU MIAST I GMIN 2014 w szkole w Wielgusie odbyły się rozgrywki badmintonowe.

   

Propozycja na ferie

 
                   kliknij TUTAJ

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Dla Rodziców  

top220

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Wtorek
20 lutego 2018
Imieniny obchodzą
Leon, Ludmiła, Ludomiła
Najważniejsze wydarzenia
 • Wiosenna przerwa świąteczna
  za 37 dni.
 • Egzamin gimnazjalny
  za 57 dni.
 • Wakacje
  za 122 dni.
 •    

  tabliczkaPAH

     

  tabliczkaForma

     

  Tabliczka Ruch