Realizowane projekty

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef

Wyraź swoją opinię

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

BAL KARNAWAŁOWY

W karnawale, w karnawale
dzieci bawią się wspaniale,
w karnawale każdy chce
tańczyć, śpiewać, bawić się

Karnawał to czas zabaw i radości. Dlatego choinka noworoczna jest w naszej szkole jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń dla dzieci. 25 stycznia sala gimnastyczna przystrojona w karnawałową dekorację na czas zabawy zamieniła się w salę balową pełną bajkowych postaci. W takiej scenerii rozpoczęły się szalone tańce i zabawy dla uczniów klas 0-II.

Gorące rytmy porwały do tańca wróżki, królewny, księżniczki, biedronki, pszczółki i inne postacie z bajek. Kostiumy naszych dzieci były kolorowe i urozmaicone. Dodatkową atrakcją były ciekawe konkursy i zawody prowadzone przez animatorów. Najwięcej radości dostarczyły dzieciom zabawy z kolorową chustą. Rodzice dla swoich pociech przygotowali w klasach słodki poczęstunek. Wszystkim dopisywał znakomity humor, uśmiechy nie schodziły z twarzy.

Tego dnia bawili się również uczniowie klas III-VI, a wieczorem nadszedł czas na karnawałowe szaleństwa gimnazjalistów.

top220

Dzisiaj jest: Sobota