BAL KARNAWAŁOWY

dzieci bawią się wspaniale,
w karnawale każdy chce
tańczyć, śpiewać, bawić się

Karnawał to czas zabaw i radości. Dlatego choinka noworoczna jest w naszej szkole jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń dla dzieci. 25 stycznia sala gimnastyczna przystrojona w karnawałową dekorację na czas zabawy zamieniła się w salę balową pełną bajkowych postaci. W takiej scenerii rozpoczęły się szalone tańce i zabawy dla uczniów klas 0-II.

Gorące rytmy porwały do tańca wróżki, królewny, księżniczki, biedronki, pszczółki i inne postacie z bajek. Kostiumy naszych dzieci były kolorowe i urozmaicone. Dodatkową atrakcją były ciekawe konkursy i zawody prowadzone przez animatorów. Najwięcej radości dostarczyły dzieciom zabawy z kolorową chustą. Rodzice dla swoich pociech przygotowali w klasach słodki poczęstunek. Wszystkim dopisywał znakomity humor, uśmiechy nie schodziły z twarzy.

Tego dnia bawili się również uczniowie klas III-VI, a wieczorem nadszedł czas na karnawałowe szaleństwa gimnazjalistów.

stolowka2

jdlospis