WALENTYNKI

 

Młodsi i starsi włodarze naszej szkoły (czyt. samorząd uczniowski) zorganizowali obchody ważnego dnia. Jak wiadomo, 14 lutego to dzień zakochanych - Dzień Św. Walentego, tzw walentynki. Pewnie nie wszyscy wiedzą, że św. Walenty jest nie tylko patronem zakochanych, ale i osób nerwowo chorych. Może dlatego właśnie przy wrzucaniu kartek, serduszek i życzeń do walentynkowej skrzynki pocztowej nie brakowało emocji – bywała również i zauważalna nerwowość. Ale św. Walenty czuwał nad wszystkim, zarówno nad tymi którzy zdradzali oznaki „zachorowania” jak i tymi zdenerwowanymi. Wszak do dziś nie jest sprecyzowane czym jest miłość – czy to choroba, czy też nie...

   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

stolowka2

 jdlospis

 jdlospis

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Wtorek
19 czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Gerwazy, Protazy, Sylweriusz
Najważniejsze wydarzenia
 • Wakacje
  za 3 dni.
 •    

  tabliczkaPAH

     

  tabliczkaForma

     

  Tabliczka Ruch