Realizowane projekty  

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef     

   

Wyraź swoją opinię  

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

   

WALENTYNKI

 

Młodsi i starsi włodarze naszej szkoły (czyt. samorząd uczniowski) zorganizowali obchody ważnego dnia. Jak wiadomo, 14 lutego to dzień zakochanych - Dzień Św. Walentego, tzw walentynki. Pewnie nie wszyscy wiedzą, że św. Walenty jest nie tylko patronem zakochanych, ale i osób nerwowo chorych. Może dlatego właśnie przy wrzucaniu kartek, serduszek i życzeń do walentynkowej skrzynki pocztowej nie brakowało emocji – bywała również i zauważalna nerwowość. Ale św. Walenty czuwał nad wszystkim, zarówno nad tymi którzy zdradzali oznaki „zachorowania” jak i tymi zdenerwowanymi. Wszak do dziś nie jest sprecyzowane czym jest miłość – czy to choroba, czy też nie...

   

Propozycja na ferie

 
                   kliknij TUTAJ

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Dla Rodziców  

top220

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Wtorek
20 lutego 2018
Imieniny obchodzą
Leon, Ludmiła, Ludomiła
Najważniejsze wydarzenia
 • Wiosenna przerwa świąteczna
  za 37 dni.
 • Egzamin gimnazjalny
  za 57 dni.
 • Wakacje
  za 122 dni.
 •    

  tabliczkaPAH

     

  tabliczkaForma

     

  Tabliczka Ruch