TO BYŁY PIĘKNE DNI ....

WAKACYJNE WSPOMNIENIA ........

 

Wakacje nieubłaganie dobiegają końca ... Już wkrótce zabrzmi pierwszy dzwonek i na nowo zacznie się szare życie ucznia. Warto więc powrócić po raz ostatni do tych pięknych wakacyjnych chwil .....

Tegoroczne wakacje obfitowały w niezapomniane chwile. Nasi uczniowie mogli odpoczywać na półkolonii zorganizowanej przez naszą szkołę w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem ,,Pro Vicum Novum’’ oraz na koloniach w Stegnie, Niedzicy i Przyjezierzu.

Było ciekawie, przyjemnie i bardzo wesoło .... Naszą półkolonię rozpoczęliśmy od wjazdu na basen, zabawach w parku i nad brzegiem zbiornika retencyjnego. W następnych dniach – zwiedzaliśmy Kraków, niezapomniane chwile przeżyliśmy w Muzeum Lotnictwa, odbyliśmy podróż w głąb Ziemi – odwiedzając Kopalnię Soli w Bochni. Zawędrowaliśmy również do Racławice i Miechowa. Zdobywaliśmy górskie szczyty w Zakopanem. Na koniec spędziliśmy noc w urokliwym zakątku, w samym środku lasu – w Polichtach.

   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

stolowka2

 jdlospis

 jdlospis

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Wtorek
19 czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Gerwazy, Protazy, Sylweriusz
Najważniejsze wydarzenia
 • Wakacje
  za 3 dni.
 •    

  tabliczkaPAH

     

  tabliczkaForma

     

  Tabliczka Ruch