SZKOLNĄ PRZYGODĘ CZAS ZACZĄĆ...

 

Jak to zwykle bywa, tegoroczne wakacje znów okazały się za krótkie, a pierwszy dzień szkoły przywitał nas rześkim porankiem. I choć czas gorącego lata i błogiego lenistwa minął, na szkolnych korytarzach nie brakło wesołego harmidru i podekscytowanych uśmiechów.

Wakacyjny czas niestety dobiegł końca i do szkoły idziemy w nowej rzeczywistości. To już nie Zespół Szkół Samorządowych, a Samorządowa Szkoła Podstawowa w Wielgusie. Wszyscy rozpoczęliśmy dzisiaj kolejny rok szkolny, który z pewnością dla wielu uczniów, ale także i nauczycieli będzie czasem nowych wyzwań, sukcesów i ciężkiej pracy.

Uroczystość rozpoczęliśmy od odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrała Pani dyrektor szkoły – Elżbieta Wojtasik, która serdecznie powitała po wakacjach uczniów, rodziców oraz nauczycieli i przypomniała wszystkim, jak bardzo ważne jest stawianie sobie kolejnych celów, które prowadzą do sukcesu. Omówiła również najistotniejsze zmiany, jakie zaszły w związku z wprowadzeniem reformy oświaty.

Po krótkim apelu uczniowie spotkali się jeszcze w klasach ze swoimi wychowawcami, by parę chwil później wybiec ze szkoły i cieszyć się ostatnim dniem bez dźwięku lekcyjnego dzwonka.

 

   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

stolowka2

 jdlospis

 jdlospis

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Niedziela
23 września 2018
Imieniny obchodzą
Bogusław, Libert, Tekla


Kalendarz Roku Szkolnego

   

tabliczkaPAH

   

tabliczkaForma

   

Tabliczka Ruch