Realizowane projekty  

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef     

   

Wyraź swoją opinię  

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

   

SZKOLNĄ PRZYGODĘ CZAS ZACZĄĆ...

 

Jak to zwykle bywa, tegoroczne wakacje znów okazały się za krótkie, a pierwszy dzień szkoły przywitał nas rześkim porankiem. I choć czas gorącego lata i błogiego lenistwa minął, na szkolnych korytarzach nie brakło wesołego harmidru i podekscytowanych uśmiechów.

Wakacyjny czas niestety dobiegł końca i do szkoły idziemy w nowej rzeczywistości. To już nie Zespół Szkół Samorządowych, a Samorządowa Szkoła Podstawowa w Wielgusie. Wszyscy rozpoczęliśmy dzisiaj kolejny rok szkolny, który z pewnością dla wielu uczniów, ale także i nauczycieli będzie czasem nowych wyzwań, sukcesów i ciężkiej pracy.

Uroczystość rozpoczęliśmy od odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrała Pani dyrektor szkoły – Elżbieta Wojtasik, która serdecznie powitała po wakacjach uczniów, rodziców oraz nauczycieli i przypomniała wszystkim, jak bardzo ważne jest stawianie sobie kolejnych celów, które prowadzą do sukcesu. Omówiła również najistotniejsze zmiany, jakie zaszły w związku z wprowadzeniem reformy oświaty.

Po krótkim apelu uczniowie spotkali się jeszcze w klasach ze swoimi wychowawcami, by parę chwil później wybiec ze szkoły i cieszyć się ostatnim dniem bez dźwięku lekcyjnego dzwonka.

 

   

Propozycja na ferie

 
                   kliknij TUTAJ

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Dla Rodziców  

top220

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Wtorek
20 lutego 2018
Imieniny obchodzą
Leon, Ludmiła, Ludomiła
Najważniejsze wydarzenia
 • Wiosenna przerwa świąteczna
  za 37 dni.
 • Egzamin gimnazjalny
  za 57 dni.
 • Wakacje
  za 122 dni.
 •    

  tabliczkaPAH

     

  tabliczkaForma

     

  Tabliczka Ruch