INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

 

2 września 2019 r. uczniowie SSP w Wielgusie rozpoczęli kolejny rok szkolny. W promieniach porannego słońca, uczniowie wraz z opiekunami i nauczycielami uczestniczyli w uroczystym apelu, który rozpoczął się o godz. 9:00 na placu przed budynkiem szkoły. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała p. dyrektor Elżbieta Wojtasik,

która powitała wszystkich obecnych na dzisiejszej uroczystości. Przedstawiła najważniejsze informacje związane z funkcjonowaniem szkoły w nowym roku szkolnym, a następnie poprosiła wszystkich uczniów o przejście do wyznaczonych klas na krótkie spotkanie z wychowawcami.

Kolejna część dzisiejszego poranka, to ta już mniej oficjalna, a więc spotkania z kolegami, koleżankami, wymiana wakacyjnych wrazeń itp. Mamy nadzieję, że - tak, jak dzisiaj - pozytywne nastawienie będzie towarzyszyło naszym uczniom przez najbliższe 10 miesięcy. To będzie czas pełen nie tylko nauki i ciężkiej pracy, lecz także nowych przygód, wyzwań, sukcesów, przyjaźni, rozwijania swoich pasji.

   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Konsultacje  

konsultacje

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Sobota
25 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Miłosz, Paweł, Tatiana


   

tabliczkaPAH

   

tabliczkaForma

   

Tabliczka Ruch