Realizowane projekty

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef

Akcja Pajacyk

Nauczyciele i uczniowie ZSS w Wielgusie, serdecznie zachęcają wszystkich gości odwiedzających naszą stronę internetową do włączenia się w Akcję poprzez kliknięcia w brzuszek Pajacyka. W ten sposób wspólnie pomożemy Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. Dziękujemy!!!

Wyraź swoją opinię

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

NASZ „SKOK” DO KRAKOWA

9 stycznia gimnazjaliści uczestniczyli w wyjeździe do Krakowa. Nasza wędrówka wiodła szlakiem klasztorów – odwiedziliśmy Opactwo Cystersów w Mogile. Klasztor ten istnieje nieprzerwanie od 1222 roku. Za klasztorną furtą mnisi mają do spełnienia misję, którą można wyrazić słowami ora et labora. Brat zakonny opowiadał nam o historii klasztoru, życiu codziennym braci, odpowiadał na pytania. Wyciszenie, zaduma i refleksja towarzyszyły nam podczas pobytu u Cystersów.

Następnie przejazd do parku trampolin - GOjump i cała godzina prawdziwego szaleństwa, podskoków, zabawy i niezwykłej aktywności fizycznej. Nie zabrakło także seansu filmowego w Multikinie. Na szklanym ekranie w napięciu śledziliśmy losy bohaterów uwikłanych w wichry wojny i miłości. Okrutna rzeczywistość zmuszała ich do podejmowania trudnych decyzji pomiędzy życiem a śmiercią.

Kolejny wyjazd już w styczniu!

Dzisiaj jest: Niedziela
26 Lutego 2017