NASZ „SKOK” DO KRAKOWA

 

9 stycznia gimnazjaliści uczestniczyli w wyjeździe do Krakowa. Nasza wędrówka wiodła szlakiem klasztorów – odwiedziliśmy Opactwo Cystersów w Mogile. Klasztor ten istnieje nieprzerwanie od 1222 roku. Za klasztorną furtą mnisi mają do spełnienia misję, którą można wyrazić słowami ora et labora. Brat zakonny opowiadał nam o historii klasztoru, życiu codziennym braci, odpowiadał na pytania. Wyciszenie, zaduma i refleksja towarzyszyły nam podczas pobytu u Cystersów.

Następnie przejazd do parku trampolin - GOjump i cała godzina prawdziwego szaleństwa, podskoków, zabawy i niezwykłej aktywności fizycznej. Nie zabrakło także seansu filmowego w Multikinie. Na szklanym ekranie w napięciu śledziliśmy losy bohaterów uwikłanych w wichry wojny i miłości. Okrutna rzeczywistość zmuszała ich do podejmowania trudnych decyzji pomiędzy życiem a śmiercią.

Kolejny wyjazd już w styczniu!

   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

stolowka2

 jdlospis

 jdlospis

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Wtorek
19 czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Gerwazy, Protazy, Sylweriusz
Najważniejsze wydarzenia
 • Wakacje
  za 3 dni.
 •    

  tabliczkaPAH

     

  tabliczkaForma

     

  Tabliczka Ruch