Realizowane projekty  

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef     

   

Wyraź swoją opinię  

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

   

NASZ „SKOK” DO KRAKOWA

 

9 stycznia gimnazjaliści uczestniczyli w wyjeździe do Krakowa. Nasza wędrówka wiodła szlakiem klasztorów – odwiedziliśmy Opactwo Cystersów w Mogile. Klasztor ten istnieje nieprzerwanie od 1222 roku. Za klasztorną furtą mnisi mają do spełnienia misję, którą można wyrazić słowami ora et labora. Brat zakonny opowiadał nam o historii klasztoru, życiu codziennym braci, odpowiadał na pytania. Wyciszenie, zaduma i refleksja towarzyszyły nam podczas pobytu u Cystersów.

Następnie przejazd do parku trampolin - GOjump i cała godzina prawdziwego szaleństwa, podskoków, zabawy i niezwykłej aktywności fizycznej. Nie zabrakło także seansu filmowego w Multikinie. Na szklanym ekranie w napięciu śledziliśmy losy bohaterów uwikłanych w wichry wojny i miłości. Okrutna rzeczywistość zmuszała ich do podejmowania trudnych decyzji pomiędzy życiem a śmiercią.

Kolejny wyjazd już w styczniu!

   

Propozycja na ferie

 
                   kliknij TUTAJ

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Dla Rodziców  

top220

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Wtorek
20 lutego 2018
Imieniny obchodzą
Leon, Ludmiła, Ludomiła
Najważniejsze wydarzenia
 • Wiosenna przerwa świąteczna
  za 37 dni.
 • Egzamin gimnazjalny
  za 57 dni.
 • Wakacje
  za 122 dni.
 •    

  tabliczkaPAH

     

  tabliczkaForma

     

  Tabliczka Ruch