MALUCHY PROMUJĄ ZDROWIE W NASZEJ SZKOLE

SAŁATKA OWOCOWA

 

9 października 2019r. w ramach programu ,,Jestem zdrowy i bezpieczny” maluszki z grup 0-3 i 0-4 przygotowały zdrową sałatkę owocową. Każdy przyniósł ulubione owoce oraz jogurt naturalny. Pamiętając o zasadach przygotowywania posiłków dzieci najpierw założyły fartuszki i chusteczki oraz umyły ręce i owoce.

Następnie je pokroiły i wymieszały z jogurtem. Własnoręcznie wykonana sałatka sprawiła przedszkolakom wiele radości, a jak smakowała...
Jednocześnie dzieci uświadomiły sobie, jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu oraz jak ważne jest codzienne spożywanie warzyw i owoców. Nasze maluchy potrafią dbać o zdrowie, codziennie przynoszą do przedszkola owoce i je spożywają. Unikają słodyczy.

BRAWO DLA PRZEDSZKOLAKÓW!!!

   

Zdalne nauczanie  

Fotolia 28312666 XS

   
   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Konsultacje  

konsultacje

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Wtorek
2 czerwca 2020
Imieniny obchodzą
Eugeniusz, Marianna
ZDALNE NAUCZANIE!!!
Trwać będzie jeszcze 5 dni
aż do niedzieli 2020-06-07

   

tabliczkaPAH

   

tabliczkaForma

   

Tabliczka Ruch