ŚLUBOWANIE KLAS I

Wreszcie nadszedł tak długo wyczekiwany przez pierwszoklasistów dzień - dzień uroczystego ślubowania. 11 października 2019 r. 27 dzieci zostało włączonych w poczet uczniów naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się polonezem. Następnie dzieci prezentowały okolicznościowe wiersze i piosenki. Pasowania na uczniów SSP w Wielgusie dokonała Pani Dyrektor Elżbieta Wojtasik. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście:

Wiceburmistrz Pan Łukasz Maderak, Pan Dyrektor Henryk Chałuda oraz Proboszcz Parafii Gorzków ks. Sławomir Sarek. Przybyli goście obdarowali dzieci drobnymi upominkami.

Po części oficjalnej pierwszoklasiści udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dużą radość dzieciom sprawiły kuferki wypełnione słodyczami i przyborami szkolnymi.
Wszystkim pierwszoklasistom życzymy samych piątek i wzorowych ocen z zachowania.

Zdalne nauczanie

Fotolia 28312666 XS