KACZUSZKI I ŻABKI

...W TEATRZE

 

16 października nasze przedszkolaki z grupy ,,Kaczuszek” i ,,Żabek” wybrały się na wycieczkę do Krakowa. Najpierw udały się do Teatru Ludowego na spektakl teatralny pt. ,,Kot w butach”. Za sprawą spektaklu przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat baśni. Dobrze wszystkim znana baśń została przedstawiona jako rozśpiewane widowisko.

Tytułowy bohater nie tylko mówił ludzkim głosem, ale też zachwycił widza śpiewem i poczuciem humoru. Przedszkolaki oglądając spektakl mogły dowiedzieć się, że przyjaźń i wierność cenniejsze są niż całe złoto świata, uczciwość zostaje wynagrodzona, a dobro zawsze odnosi zwycięstwo nad złem.

Po spektaklu udaliśmy się do Anikina. W krainie zabaw każdy znalazł coś dla siebie. Atrakcji nie brakowało. Na koniec pobytu dzieci skorzystały z ciepłego posiłku. Przedszkolaki były zachwycone tym miejscem, a uśmiech z ich twarzy nie zniknął do końca dnia.

   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Konsultacje  

konsultacje

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Wtorek
12 listopada 2019
Imieniny obchodzą
Jonasz, Renata, Witold


   

tabliczkaPAH

   

tabliczkaForma

   

Tabliczka Ruch