MIKOŁAJKI W KOK

I W SZKOLE


Gdy grudzień śniegiem przyprószy, gdy marzną dzieciom uszy, to znak że wkrótce zawita Mikołaj -najbardziej przez dzieci oczekiwana osoba. Z workiem prezentów, z dobrym słowem a nawet z bajką przybędzie do nas.
Bo właśnie od bajki o Czerwonym Kapturku i Szewczyku Dratewce rozpoczęło się w Kazimierskim Ośrodku Kultury spotkanie z Mikołajem, na które udały się dzieci z naszej szkoły. Po przedstawieniach były pląsy na scenie i śpiew piosenek o Mikołaju. Spotkanie zakończono wspólnym zdjęciem i słodkimi prezentami.

Natomiast 6 grudnia, do naszych przedszkolaków i młodszych klas Szkoły Podstawowej, pofatygował się osobiście Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech i radość na twarzach dzieci. Maluchy recytowały mu wiersze i śpiewały piosenki. Każde dziecko złożyło obietnicę, iż w nadchodzącym roku będzie grzeczne i posłuszne. Następnie Mikołaj obdarzył dzieci prezentami, a niecodzienną wizytę uwieczniliśmy na pamiątkowych zdjęciach. Kolejne odwiedziny dopiero za rok. Już nie możemy się doczekać.

 

   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

stolowka2

 jdlospis

 jdlospis

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Piątek
20 kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Czesław, Szymon
Najważniejsze wydarzenia
 • Egzamin gimnazjalny
  za -2 dni.
 • Wakacje
  za 63 dni.
 •    

  tabliczkaPAH

     

  tabliczkaForma

     

  Tabliczka Ruch