Realizowane projekty  

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef     

   

Wyraź swoją opinię  

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

   

MIKOŁAJKI W KOK

I W SZKOLE


Gdy grudzień śniegiem przyprószy, gdy marzną dzieciom uszy, to znak że wkrótce zawita Mikołaj -najbardziej przez dzieci oczekiwana osoba. Z workiem prezentów, z dobrym słowem a nawet z bajką przybędzie do nas.
Bo właśnie od bajki o Czerwonym Kapturku i Szewczyku Dratewce rozpoczęło się w Kazimierskim Ośrodku Kultury spotkanie z Mikołajem, na które udały się dzieci z naszej szkoły. Po przedstawieniach były pląsy na scenie i śpiew piosenek o Mikołaju. Spotkanie zakończono wspólnym zdjęciem i słodkimi prezentami.

Natomiast 6 grudnia, do naszych przedszkolaków i młodszych klas Szkoły Podstawowej, pofatygował się osobiście Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech i radość na twarzach dzieci. Maluchy recytowały mu wiersze i śpiewały piosenki. Każde dziecko złożyło obietnicę, iż w nadchodzącym roku będzie grzeczne i posłuszne. Następnie Mikołaj obdarzył dzieci prezentami, a niecodzienną wizytę uwieczniliśmy na pamiątkowych zdjęciach. Kolejne odwiedziny dopiero za rok. Już nie możemy się doczekać.

 

   

Propozycja na ferie

 
                   kliknij TUTAJ

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Dla Rodziców  

top220

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Wtorek
20 lutego 2018
Imieniny obchodzą
Leon, Ludmiła, Ludomiła
Najważniejsze wydarzenia
 • Wiosenna przerwa świąteczna
  za 37 dni.
 • Egzamin gimnazjalny
  za 57 dni.
 • Wakacje
  za 122 dni.
 •    

  tabliczkaPAH

     

  tabliczkaForma

     

  Tabliczka Ruch