Realizowane projekty  

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef     

   

Wyraź swoją opinię  

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

   

MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO KINA

 

7 grudnia 2016r. z okazji mikołajek klasy 0, I i III wybrały się do Multikina. Dzieci obejrzały ciekawy film ,,Renifer Niko ratuje święta''. Poznały małego renifera, który znalazł w sobie siłę i odwagę, by ratować inne renifery przed wilkami i cały świat przed ich zakusami zniszczenia Świąt Bożego Narodzenia. Po filmie odbyło się zwiedzanie kina. Dzieci były w kabinie projekcyjnej i dowiedziały się, jak to się dzieje, że film pojawia się na ekranie, do czego służą obecne tu sprzęty. Miały również możliwość zaobserwowania, jak produkuje się popcorn oraz skosztowania słodkiego i słonego popcornu. Wizyta w kinie dostarczyła naszym milusińskim wielu pozytywnych wrażeń.

 

   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Dla Rodziców  

top220

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Wtorek
12 grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Adelajda, Aleksander, Dagmara
Najważniejsze wydarzenia
 • Zimowa przerwa świąteczna
  za 11 dni.
 • Ferie zimowe
  za 62 dni.
 • Wiosenna przerwa świąteczna
  za 107 dni.
 • Egzamin gimnazjalny
  za 127 dni.
 • Wakacje
  za 192 dni.
 •    

  tabliczkaPAH

     

  tabliczkaForma

     

  Tabliczka Ruch