Realizowane projekty

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef

Akcja Pajacyk

Nauczyciele i uczniowie ZSS w Wielgusie, serdecznie zachęcają wszystkich gości odwiedzających naszą stronę internetową do włączenia się w Akcję poprzez kliknięcia w brzuszek Pajacyka. W ten sposób wspólnie pomożemy Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. Dziękujemy!!!

Wyraź swoją opinię

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO KINA

7 grudnia 2016r. z okazji mikołajek klasy 0, I i III wybrały się do Multikina. Dzieci obejrzały ciekawy film ,,Renifer Niko ratuje święta''. Poznały małego renifera, który znalazł w sobie siłę i odwagę, by ratować inne renifery przed wilkami i cały świat przed ich zakusami zniszczenia Świąt Bożego Narodzenia. Po filmie odbyło się zwiedzanie kina. Dzieci były w kabinie projekcyjnej i dowiedziały się, jak to się dzieje, że film pojawia się na ekranie, do czego służą obecne tu sprzęty. Miały również możliwość zaobserwowania, jak produkuje się popcorn oraz skosztowania słodkiego i słonego popcornu. Wizyta w kinie dostarczyła naszym milusińskim wielu pozytywnych wrażeń.

Dzisiaj jest: Niedziela
26 Lutego 2017