MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO KINA

 

7 grudnia 2016r. z okazji mikołajek klasy 0, I i III wybrały się do Multikina. Dzieci obejrzały ciekawy film ,,Renifer Niko ratuje święta''. Poznały małego renifera, który znalazł w sobie siłę i odwagę, by ratować inne renifery przed wilkami i cały świat przed ich zakusami zniszczenia Świąt Bożego Narodzenia. Po filmie odbyło się zwiedzanie kina. Dzieci były w kabinie projekcyjnej i dowiedziały się, jak to się dzieje, że film pojawia się na ekranie, do czego służą obecne tu sprzęty. Miały również możliwość zaobserwowania, jak produkuje się popcorn oraz skosztowania słodkiego i słonego popcornu. Wizyta w kinie dostarczyła naszym milusińskim wielu pozytywnych wrażeń.

 

   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

stolowka2

 jdlospis

 jdlospis

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Piątek
20 kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Czesław, Szymon
Najważniejsze wydarzenia
 • Egzamin gimnazjalny
  za -2 dni.
 • Wakacje
  za 63 dni.
 •    

  tabliczkaPAH

     

  tabliczkaForma

     

  Tabliczka Ruch