Realizowane projekty

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef

Wyraź swoją opinię

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

WIWAT BABUNIE, WIWAT DZIADKOWIE ŚPIEWAMY.

KOCHANYM DZIADKOM. KOCHAMY WAS DZIADKOWIE...

W tym pięknym dniu
zewsząd płyną życzenia.
My też skromnie powiemy
niech smutki, troski, cierpienia,
Bóg Wam każdego dnia
w radość i szczęście przemienia!

Za oknem duży mróz, śnieg przysypał pola i drogi, a w naszej szkole dzieciaki tymi hasłami witali swoich Dziadków. Pragnęli podziękować im za wielką miłość, opiekę, piękne opowieści, pyszne wypieki i przeczytane bajki. Wyrażali swoje podziękowania w piosenkach, wierszach, tańcach i gorących uściskach. Wzruszenie i radość Dziadków była ogromna, bo cóż może być piękniejszego niż widok swojej wnuczki czy wnuka, którzy w pięknych kolorowyh strojach śpiewają, recytują i tańczą własnie dla nich.

Po występach dziadkowie wspólnie z wnukami przy herbatce i smakołykach brali udział w licznych konkursach.

top220

20 listopada 2017