Realizowane projekty  

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef     

   

Akcja Pajacyk  

Nauczyciele i uczniowie ZSS w Wielgusie, serdecznie zachęcają wszystkich gości odwiedzających naszą stronę internetową do włączenia się w Akcję poprzez kliknięcia w brzuszek Pajacyka. W ten sposób wspólnie pomożemy Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. Dziękujemy!!!

   

Wyraź swoją opinię  

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

   


WIWAT BABUNIE, WIWAT DZIADKOWIE ŚPIEWAMY.

KOCHANYM DZIADKOM. KOCHAMY WAS DZIADKOWIE...

W tym pięknym dniu
zewsząd płyną życzenia.
My też skromnie powiemy
niech smutki, troski, cierpienia,
Bóg Wam każdego dnia
w radość i szczęście przemienia!


Za oknem duży mróz, śnieg przysypał pola i drogi, a w naszej szkole dzieciaki tymi hasłami witali swoich Dziadków. Pragnęli podziękować im za wielką miłość, opiekę, piękne opowieści, pyszne wypieki i przeczytane bajki. Wyrażali swoje podziękowania w piosenkach, wierszach, tańcach i gorących uściskach. Wzruszenie i radość Dziadków była ogromna, bo cóż może być piękniejszego niż widok swojej wnuczki czy wnuka, którzy w pięknych kolorowyh strojach śpiewają, recytują i tańczą własnie dla nich.

Po występach dziadkowie wspólnie z wnukami przy herbatce i smakołykach brali udział w licznych konkursach.

   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Dla Rodziców  

top220

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Sobota
24 Czerwca 2017
Imieniny obchodzą
Danuta, Emilia, Jan, Wilhelm
   

tabliczkaPAH

   

Tabliczka Ruch

   

tabliczkaForma

   

Projekty edukacyjne