WIWAT BABUNIE, WIWAT DZIADKOWIE ŚPIEWAMY.

KOCHANYM DZIADKOM. KOCHAMY WAS DZIADKOWIE...

W tym pięknym dniu
zewsząd płyną życzenia.
My też skromnie powiemy
niech smutki, troski, cierpienia,
Bóg Wam każdego dnia
w radość i szczęście przemienia!


Za oknem duży mróz, śnieg przysypał pola i drogi, a w naszej szkole dzieciaki tymi hasłami witali swoich Dziadków. Pragnęli podziękować im za wielką miłość, opiekę, piękne opowieści, pyszne wypieki i przeczytane bajki. Wyrażali swoje podziękowania w piosenkach, wierszach, tańcach i gorących uściskach. Wzruszenie i radość Dziadków była ogromna, bo cóż może być piękniejszego niż widok swojej wnuczki czy wnuka, którzy w pięknych kolorowyh strojach śpiewają, recytują i tańczą własnie dla nich.

Po występach dziadkowie wspólnie z wnukami przy herbatce i smakołykach brali udział w licznych konkursach.

   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

stolowka2

 jdlospis

 jdlospis

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Piątek
25 maja 2018
Imieniny obchodzą
Grzegorz, Maria Magdalena, Urban
Najważniejsze wydarzenia
 • Wakacje
  za 28 dni.
 •    

  tabliczkaPAH

     

  tabliczkaForma

     

  Tabliczka Ruch