Realizowane projekty

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef

Wyraź swoją opinię

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

ZIEMNIACZANY STWOREK

Leżały ziemniki na polu
i nie miały wcale humoru.
Znalazły je dzieci i z wielką frajdą
pomalowały całe farbą.
Przykleiły także kolorowe wstążki,
wełenki, korale i inne detale.
Zrobiły z nich czary-mary
i stworki ziemniaczane powstały.

Wraz z nadejściem jesieni nadszedł czas na wykopki. A skoro wykopki to tradycją w naszej szkole stał się ogłaszany konkurs plastyczny w głównej roli z ziemniakiem. Konkurs był ogłoszony dla uczniów klas O-III.

W jesiennej aurze na szkolnym holu dzieci na przygotowanych stolikach poukładały swoje prace. Zrobiło się kolorowo i bajecznie. Pomysłom dzieci nie zabrakło fantazji, oryginalności i ogromnej wyobraźni. Powstały biedronki, pieski, ptaki, bohaterowie bajek, owady i inne postacie.

Przez kilka dni na każdej przerwie stoliki były oblegane widzami małymi i dużymi. Wszyscy byli pełni podziwu i zachwytu dla dziecięcej fantazji.

Konkurs został roztrzygnięty. Jury miało nie lada problem z nagrodzeniem prac, dlatego wszystkie prace zasłużyły na wyróżnienie. Ale jak to bywa w każdym konkursie wyłoniono zwycięzców.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają nagrody, które będą rozdane podczas Święta Pieczonego Ziemniaka.

top220

Dzisiaj jest: Wtorek