WYCIECZKA NA DZIEŃ DZIECKA KLASY III

 

Dnia 29.05.19r. z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym punktem naszej wyprawy był pobyt w Multikinie, gdzie obejrzeliśmy bardzo ciekawy i ładny film pt: ,,Alladyn”. Następnie pojechaliśmy do Parku Trampolin Gojump, jednego z najpopularniejszych miejsc na sportowo – rozrywkowej mapie Krakowa. Zabawę zaczęliśmy od rozgrzewki z trenerem, który nie tylko przygotował nas do zabawy, ale również przypomniał zasady bezpiecznego korzystania z trampolin. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, skakaliśmy do basenów z gąbkami, graliśmy w piłkę, zjeżdżaliśmy na pontonach. Korzystaliśmy ze ścieżek akrobatycznych, trampolin sportowych oraz szeregu innych atrakcji. Wszystkim bardzo się podobało. Niestety, godzina szybko minęła i musieliśmy udać się do szatni. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do M-1 na ciepły posiłek. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do domów. Opiekunami wycieczki były p. Beata Karbowniczek i p. Elżbieta Spiecha.