DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU


Od kilku lat organizujemy dzień otwarty dla przyszłych przedszkolaków. W tym roku spotkanie odbyło się 31 V. Z tej okazji przedszkolaki przygotowały przedstawienie pt ,,Brzydkie kaczątko”. Na scenie zaprezentowało się ponad 70 przedszkolaków. W główne role wcieliły się dzieci sześcio i pięcioletnie, grając między innymi: Brzydkie Kaczątko, mamę kaczkę i kaczuszki, kurkę, gąskę, Burka, Mruczka, żabki, łabędzie. Zaś dzieci najmłodsze pojawiły się na wiosennej łące w roli owadów. Podczas przedstawienia zaprezentowały uzdolnienia wokalne, aktorskie i taneczne. Dzieci do występu przygotowywane były przez wychowawców poszczególnych grup przedszkolnych. Zaś nad całością przedstawienia oraz scenografii czuwała M. Szczerba. Na tę uroczystość dzieci zaprosiły także swoich rodziców. Występ ten podobał się wszystkim zebranym a w szczególności przyszłym przedszkolakom i został nagrodzony gromkimi brawami. Pani Dyrektor Elżbieta Wojtasik podziękowała małym artystom za tak wspaniały występ nagradzając słodyczami. Przyszli przedszkolaki także otrzymali słodkości i drobne upominki. Na koniec najmłodsi goście mogli obejrzeć nasze przedszkole.