WYCIECZKA DO INWAŁDU


Nowy rok szkolny najmłodsze dzieciaki z naszej szkoły rozpoczęły bardzo radośnie. W dniu 5 września grupa sześciolatków i uczniowie z klas I-III postanowiły przedłużyć sobie jednodniowo wakacje i pojechały na wycieczkę do Inwałdu. Z samego rana dwoma autokarami wyruszyli w podróż pełni uśmiechu i zaciekawienia. Pierwszym punktem wycieczki było podziwianie wybitnych dzieł architektonicznych w Parku Miniatur. Dech zapierał piersi na widok wspaniałych budowli z całego świata. Natomiast zajęcia w Warowni przeszły wszelkie oczekiwania. Dzieciaki mogły zapoznać się z pracą nieistniejących już zawodów mało to mogły brać czynny udział w wykonywaniu czynności tych zawodów. Największą niespodzianką był ogromny smok zamieszkujący w jamie pod Warownią, sprawił tyle radości swym śpiewem, zianiem ogniem i pryskaniem wodą, że dzieciaki ze zdziwienia otwierały buziaki, piszczały i klaskały- były po prostu przeszczęśliwe. Po pysznym obiedzie dzieciaki mogły korzystać z Lunaparku tam radości nie było końca. Oczywiście jak na każdej wycieczce nie mogło zabraknąć zakupu pamiątek. Pogoda nam super dopisała. Szczęśliwi wróciliśmy do domu.

   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Konsultacje  

konsultacje

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Środa
23 października 2019
Imieniny obchodzą
Iga,Marlena, Seweryn


   

tabliczkaPAH

   

tabliczkaForma

   

Tabliczka Ruch