WYCIECZKA DO INWAŁDU


Nowy rok szkolny najmłodsze dzieciaki z naszej szkoły rozpoczęły bardzo radośnie. W dniu 5 września grupa sześciolatków i uczniowie z klas I-III postanowiły przedłużyć sobie jednodniowo wakacje i pojechały na wycieczkę do Inwałdu. Z samego rana dwoma autokarami wyruszyli w podróż pełni uśmiechu i zaciekawienia. Pierwszym punktem wycieczki było podziwianie wybitnych dzieł architektonicznych w Parku Miniatur. Dech zapierał piersi na widok wspaniałych budowli z całego świata. Natomiast zajęcia w Warowni przeszły wszelkie oczekiwania. Dzieciaki mogły zapoznać się z pracą nieistniejących już zawodów mało to mogły brać czynny udział w wykonywaniu czynności tych zawodów. Największą niespodzianką był ogromny smok zamieszkujący w jamie pod Warownią, sprawił tyle radości swym śpiewem, zianiem ogniem i pryskaniem wodą, że dzieciaki ze zdziwienia otwierały buziaki, piszczały i klaskały- były po prostu przeszczęśliwe. Po pysznym obiedzie dzieciaki mogły korzystać z Lunaparku tam radości nie było końca. Oczywiście jak na każdej wycieczce nie mogło zabraknąć zakupu pamiątek. Pogoda nam super dopisała. Szczęśliwi wróciliśmy do domu.

   

Zdalne nauczanie  

Fotolia 28312666 XS

   
   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Konsultacje  

konsultacje

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Wtorek
2 czerwca 2020
Imieniny obchodzą
Eugeniusz, Marianna
ZDALNE NAUCZANIE!!!
Trwać będzie jeszcze 5 dni
aż do niedzieli 2020-06-07

   

tabliczkaPAH

   

tabliczkaForma

   

Tabliczka Ruch