SSAKI NASZYCH LASÓW I PÓL

czyli MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY

 


Dnia 30.11.2016 r. w Szkole Podstawowej w Kamieńczycach odbył się Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny. Uczestnikami plastycznego konkursu byli uczniowie szkół podstawowych z terenu kazimierskiego. Patronat honorowy objęło Koło Łowieckie nr 2 "Pionier".
W konkursie uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I- III i klasy IV-VI. Uczestnicy mieli wykonać plakat dowolną techniką przedstawiający dowolnego ssaka naszych lasów i pól. W konkursie w kategorii wiekowej klas IV-VI Nikola Kubeczko z klasy IV zajęła II miejsce. Nikola oraz przedstawiciele pozostałych uczestników odebrali pamiątkowe nagrody oraz sadzonkę drzewa iglastego. Na pewno wiosną posadzimy ją wokół szkoły.

   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

stolowka2

 jdlospis

 jdlospis

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Wtorek
19 czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Gerwazy, Protazy, Sylweriusz
Najważniejsze wydarzenia
 • Wakacje
  za 3 dni.
 •    

  tabliczkaPAH

     

  tabliczkaForma

     

  Tabliczka Ruch