Realizowane projekty

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef

Akcja Pajacyk

Nauczyciele i uczniowie ZSS w Wielgusie, serdecznie zachęcają wszystkich gości odwiedzających naszą stronę internetową do włączenia się w Akcję poprzez kliknięcia w brzuszek Pajacyka. W ten sposób wspólnie pomożemy Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. Dziękujemy!!!

Wyraź swoją opinię

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

SSAKI NASZYCH LASÓW I PÓL

czyli MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY

Dnia 30.11.2016 r. w Szkole Podstawowej w Kamieńczycach odbył się Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny. Uczestnikami plastycznego konkursu byli uczniowie szkół podstawowych z terenu kazimierskiego. Patronat honorowy objęło Koło Łowieckie nr 2 "Pionier".
W konkursie uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I- III i klasy IV-VI. Uczestnicy mieli wykonać plakat dowolną techniką przedstawiający dowolnego ssaka naszych lasów i pól. W konkursie w kategorii wiekowej klas IV-VI Nikola Kubeczko z klasy IV zajęła II miejsce. Nikola oraz przedstawiciele pozostałych uczestników odebrali pamiątkowe nagrody oraz sadzonkę drzewa iglastego. Na pewno wiosną posadzimy ją wokół szkoły.

top220

23 Sierpnia 2017