Realizowane projekty  

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef     

   

Wyraź swoją opinię  

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

   

SSAKI NASZYCH LASÓW I PÓL

czyli MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY

 


Dnia 30.11.2016 r. w Szkole Podstawowej w Kamieńczycach odbył się Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny. Uczestnikami plastycznego konkursu byli uczniowie szkół podstawowych z terenu kazimierskiego. Patronat honorowy objęło Koło Łowieckie nr 2 "Pionier".
W konkursie uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I- III i klasy IV-VI. Uczestnicy mieli wykonać plakat dowolną techniką przedstawiający dowolnego ssaka naszych lasów i pól. W konkursie w kategorii wiekowej klas IV-VI Nikola Kubeczko z klasy IV zajęła II miejsce. Nikola oraz przedstawiciele pozostałych uczestników odebrali pamiątkowe nagrody oraz sadzonkę drzewa iglastego. Na pewno wiosną posadzimy ją wokół szkoły.

   

Propozycja na ferie

 
                   kliknij TUTAJ

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Dla Rodziców  

top220

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Wtorek
20 lutego 2018
Imieniny obchodzą
Leon, Ludmiła, Ludomiła
Najważniejsze wydarzenia
 • Wiosenna przerwa świąteczna
  za 37 dni.
 • Egzamin gimnazjalny
  za 57 dni.
 • Wakacje
  za 122 dni.
 •    

  tabliczkaPAH

     

  tabliczkaForma

     

  Tabliczka Ruch