NARODOWE CZYTANIE 2019


news 12027 września 2019 roku odbyła się ósma edycja akcji „Narodowe Czytanie” pod Honorowym Patronatem Pary Prezydenckiej. W ogólnopolskie czytanie włączyli się uczniowie naszej szkoły. Akcja propaguje największe dzieła

polskiej literatury, wzmacnia poczucie narodowej tożsamości i popularyzuje czytelnictwo wśród Polaków. Uczniowie naszej szkoły z ochotą wzięli udział w tej akcji. W klasach IV- VIII uczniowie czytali nowele, które zaproponowała Para Prezydencka. Były to fragmenty tekstów Bolesława Prusa, Marii Konopnickiej, Elizy Orzeszkowej i Stefana Żeromskiego.

 

   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Konsultacje  

konsultacje

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Sobota
25 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Miłosz, Paweł, Tatiana


   

tabliczkaPAH

   

tabliczkaForma

   

Tabliczka Ruch