OSIĄGNIĘCIA   W KONKURSACH 

2012/2013

 

 

L.p.

 

 

Nazwa konkursu

 

Organizator

 

Miejsce

 

   Uczeń

 

  Nauczyciel

1.

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

 

SSP nr 1 w Kazimierzy Wielkiej

 

I miejsce

 

 

Kamila Czekaj

 

Beata Bojko

Wyróżnienie

 

Kamil Kochańczyk

 

2.

III Powiatowy i X Gminny  Przegląd Małych Form Teatralnych Szkół  Podstawowych

 

Kazimierski Ośrodek Kultury

II miejsce

Uczniowie kl. IV  i  VI

Beata Bojko, Agnieszka Maj

3.

Konkurs Ekologiczno – Regionalny „Moje Ponidzie”

 

    PODiDN      

  w Busku - Zdroju

VII miejsce

 

Kamila Czekaj,

Aleksandra Gajda

 

Jolanta Kochańczyk

4.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kwiaty polskie”

 

SSP w Kamieńczycach

 

II miejsce

 

 

Miłosz Nawrot

 

Bożena Lubera

Udział

 

Wiktoria Klimek, Alicja Rybczyńska, Weronika Zapart, Anna Bzdoń,

Kaja Kozińska, Natalia Włudarska

 

 

Agnieszka Maj

5.

Konkurs Plastyczny „Świąteczne Anioły”

 

Kazimierski Ośrodk Kultury

II miejsce

 

Kamila Czekaj

 

Agnieszka Maj

 

Wyróżnienie

 

 

Miłosz Nawrot

 

Bożena Lubera

II miejsce

 

Alicja Stępień

 

Hanna Kubik

III miejsce

 

Kacper Gałka

 

Wyróżnienie

 

Kamil Rokita

 

 

Udział

 

Karolina Kochańczyk

 

Edyta Gołębiowska

 

6.

Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”

 

Kazimierski Ośrodek Kultury

 

Wyróżnienie

 

 

Patrycja Galus

 

Agnieszka Maj

Wyróżnienie

 

Kinga Grzywna

 

Hanna Kubik

7.

Gminny Konkurs Recytatorski

PODiDN  

 w Busku - Zdroju

      ( I etap )

 

 

I miejsce

(kat. 0-I)

 

Kevin Kupiec

 

Edyta Gołębiowska

 

I miejsce

(kat. II-III)

 

Miłosz Nawrot

Bożena Lubera

8.

Powiatowy Konkurs Recytatorski

 

PODiDN w  Busku – Zdroju

   ( II etap )

II miejsce

 

Kevin Kupiec

 

Edyta Gołębiowska

9.

VI Przegląd Przedstawień Jasełkowych

Kazimierski Ośrodek Kultury

I miejsce

Uczniowie klas 0-III

 

 Hanna Kubik, Danuta Kołacz, Bożena Lubera

 

10.

 Gminny i Powiatowy Turniej Gier i Zabaw

 

Szkolny Związek Sportowy

II miejsce

Uczniowie klas I – III

 

Bożena Lubera,   Hanna Kubik, Edyta Gołębiowska

 

11.

„Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze”

 

ŚCDN w Kielcach

Udział

 

Kamila Czekaj, Aleksandra Gajda

 

Ewa Krawczyk, Marek Krawczyk

12.

 

Konkurs Plastyczny „Maryja wzorem wiary”

 

Referat Katechetyczny w Kielcach

Wyróżnienie

Wiktoria Pluta

Danuta Kołacz

13.

V Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Echo z dna serca” – poezja Juliana Tuwima

 

Biblioteka w Skalbmierzu

 

Wyróżnienie

 

Kevin Kupiec

 

Sylwia Bączek

Wyróżnienie

 

Miłosz Nawrot

 

14.

Konkurs Ekologiczny „Uczymy się z Ekoludkiem segregować odpady”

 

ZŚiNPK w Kielcach

Wyróżnienie

Uczniowie klasy OA

Beata Karbowniczek