OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH

2013/2014

 

 

L.p.

 

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce

Uczeń

Nauczyciel

1.

Powiatowy Konkurs „Bezpieczeństwo na piątkę”

 

Komenda Powiatowa Policji w Kazimierzy Wielkiej

 

V miejsce

 

Kamil Kochańczyk, Emil Gajosiński, Adrian Nowacki

 

Jolanta Kochańczyk, Marek Krawczyk, Agnieszka Maj

 

2.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Polskie drzewa”

 

SSP w Kamieńczycach

I miejsce

Alicja Stępień

 

Hanna Kubik

udział

Aleksandra Cyranek, Wiktoria Klimek

 

Agnieszka Maj

3.

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt – finał powiatowy

Szkolny Związek Sportowy
Zarząd Miejsko – Gminny w Kazimierzy Wielkiej

II miejsce

W.Pluta, W.Przebieracz, M.Nocoń, W.Szydłowska, J.Wojtasik, M.Bugaj, R.Fryt, W.Klimek, K.Sobieraj, N.Cieśla, O.Jonasik, K.Klimczyk

Paweł Nowak

4.

VI Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej

 

Kazimierski Ośrodek Kultury

udział

Miłosz Nawrot, Oliwia Jonasik

 

Agnieszka Maj

5.

Gminny i Powiatowy Turniej Gier i Zabaw

 

Szkolny Związek Sportowy

I miejsce

Uczniowie klas I – III

Hanna Kubik, Janina Musiał, Edyta Gołębiowska

 

6. Tenis stołowy drużynowy – finał miejsko - gminny

Szkolny Związek Sportowy

Zarząd Miejsko – Gminny w Kazimierzy Wielkiej

I miejsce

Daniel Wójcik, Filip Pyciak

Paweł Nowak

7.

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach ANGLOSASKICH

SSP w Kamieńczycach

udział

Oliwia Jonasik, Adam Bączek

Elżbieta Spiecha

8.

VII Przegląd Przedstawień Jasełkowych

Kazimierski Ośrodek Kultury

wyróżnienie

uczniowie klas 0 - III

Danuta Kołacz, Hanna Kubik, Janina Musiał

9.

Konkurs Plastyczny „Choinka pełna cudów"

Kazimierski Ośrodek Kultury

III miejsce

Alicja Stępień

Hanna Kubik

10.

Konkurs ECHA DNIA na Najsympatyczniejszą Klasę Pierwszą województwa świętokrzyskiego

Echo Dnia

III miejsce w powiecie kazimierskim

uczniowie klasy I

Janina Musiał

11.

Tenis stołowy drużynowy – finał powiatowy

Szkolny Związek Sportowy
Kierownik Powiatu Kazimierza Wielka

I miejsce Daniel Wójcik, Filip Pyciak Paweł Nowak
12. III Świętokrzyskie Dni Bezpiecznego Internetu SODMiDN w Kielcach Wyróżnienie Magdalena Wiśniewska Ewa Krawczyk, Marek Krawczyk
13. III Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "O Złote Pióro Burmistrza" SPP nr1 w Kazimierzy Wielkiej Kategoria kl. II Edyta Gołębiowska
I miejsce Julia Rogala
III miejsce Karolina Kochańczyk
Kategoria kl. III Hanna Kubik
I miejsce Kamil Rokita
II miejsce Magdalena Wiśniewska
Kategoria kl. IV - VI Beata Bojko
Wyróżnienie Kamil Kochańczyk
14. Konkurs Plastyczny - Jan Paweł II - bliski dzieciom Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej PROMYCZEK oraz Fundacja DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA I miejsce Zuzanna Dratwa Danuta Kołacz
15.

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi – nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu” -  (etap wojewódzki)

KRUS

  Laureat

(kat.0-III)
Filip Jędrych

Beata Karbowniczek

III miejsce

(kat.IV-VI)
Miłosz Nawot

Agnieszka Maj

16.

Jubileuszowy   X Gminny Konkurs Recytatorski „Zwierzęta wokół nas”  - (etap II)

PODiDN w Busku-Zdroju

II miejsce

(kat.II-III)
Kevin Kupiec Edyta Gołębiowska

Wyróżnienie

(kat.0-I)

Zuzanna Włudarska

Janina Musiał
17.

Dekanalny Przegląd Pieśni i Piosenki Maryjnej

Parafie kazimierskie,

KOK

II miejsce
(kat.0-III)

Kevin Kupiec Danuta Kołacz

II miejsce

(kat.IV-VI)

Martyna Bugaj

Grzegorz Krawczuk
udział

Miłosz Nawrot