Realizowane projekty

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef

Wyraź swoją opinię

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

PROJEKT Z KLASĄ

szkolazkalsaUczniowie klasy II a pod opieką pani Ewy Adamczyk-Isaki wzięli udział w V edycji konkursu „Projekt z klasą" organizowanego przez Wydawnictwo Nowa Era pod patronatem m.in. małżonki Prezydenta RP, pani Anny Komorowskiej. Dzięki udziałowi w projekcie szkoła otrzymała tytuł oraz certyfikat „Dobrze ZaPROJEKTowanej Szkoły". Do projektu przystąpiło ponad 600 szkół, a wśród nich nasze gimnazjum.

top220

Dzisiaj jest: Wtorek