Realizowane projekty  

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef     

   

Akcja Pajacyk  

Nauczyciele i uczniowie ZSS w Wielgusie, serdecznie zachęcają wszystkich gości odwiedzających naszą stronę internetową do włączenia się w Akcję poprzez kliknięcia w brzuszek Pajacyka. W ten sposób wspólnie pomożemy Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. Dziękujemy!!!

   

Wyraź swoją opinię  

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

   

NASI ABSOLWENCI

 

Rok 2001/2002 Rok 2002/2003 Rok 2003/2004 Rok 2004/2005
Rok 2005/2006 Rok 2006/2007 Rok 2007/2008 Rok 2008/2009
Rok 2009/2010 Rok 2010/2011 Rok 2011/2012 Rok 2012/2013
Rok 2013/2014 Rok 2014/2015 Rok 2015/2016 Rok 2016/2017

Rok 2001/2002

 

KLASA IIIA
Arcab Iwona, Cholewa Małgorzata, Cieślik Tomasz, Gładysz Adrian, Karasińska Marzena, Kisielewska Magdalena, Kurpik Łukasz, Maniak Michał, Marzec Joanna, Nowak Wioletta, Perek Teresa, Podsiadło Ireneusz, Rabiasz Krzysztof, Siler Barbara, Siler Żaneta, Smutek Kamil, Sowa Dorota, Tetela Adam, Włusek Agata, Włusek Lucyna, Wołoch Piotr, Zapart Katarzyna, Zarębski Krzysztof

Wychowawca: mgr Elżbieta Doroz

KLASA IIIB
Fluder Paulina, Garbarz Przemysław, Gorgoń Ilona, Hałat Renata, Karcz Monika, Kołodziej Agnieszka, Kowalska Anna, Kwiecień Dominik, Mastyna Iwona, Mastyna Paweł, Niedźwiedź Piotr, Nowak Małgorzata, Nowak Monika, Parada Mariusz, Podziomski Kamil, Pyciak Cyprian, Tetela Aneta, Wendel Sławomir, Więckowski Dawid, Wilk Ewelina, Włusek Ewelina, Wojtal Łukasz

Wychowawca: mgr Bożena Włusek

 

Rok 2002/2003

 

KLASA IIIA
Baczewicz Ludmiła, Ciochoń Ewelina, Cholewa Ewelina, Domagała Dawid, Dziekan Ewelina, Gładysz Katarzyna, Gołda Kamil, Janczur Marek, Kaczmarczyk Michalina, Kurpik Marcin, Magnes Hubert, Marzec Ewelina, Marzec Mirosław, Mnich Wojciech, Mzyk Szymon, Niedźwiedź Łukasz, Nocoń Przemysław, Nowak Michał, Pagieła Sylwia, Stasik Paweł, Styczeń Dariusz, Wójcik Przemysław, Zapart Marika, Zych Marek

Wychowawca: mgr Hanna Mazur

KLASA IIIB
Banach Przemysław, Chwalik Adrian, Ciepichał Dominik, Ciepichał Ewelina, Duś Tomasz, Grzywna Tomasz, Hołda Paweł, Jędraszewska Katarzyna, Kania Otylia, Kielian Sylwester, Kurandy Mateusz, Kurandy Rafał, Kwiecień Natalia, Parada Paweł, Rogala Angelika, Słaba Anna, Sroga Paulina, Staniszewski Piotr, Trzaska Krystian, Wąs Robert, Zapart Piotr

Wychowawca: mgr Elżbieta Wojtasik

 

Rok 2003/2004

 

KLASA IIIA
Arcab Przemysław, Banach Mateusz, Bobka Justyna, Cieślik Anna, Domagała Kamil, Doniec Dominika, Dziekan Damian, Gruszka Marcin, Gryszówka Daniel, Karasińska Monika, Magnes Dominik, Maj Klaudia, Marzec Tomasz, Myśliwiec Damian, Nowak Justyna, Olech Dorota, Perek Ewelina, Podsiadło Piotr, Rokita Tomasz, Rusin Grzegorz, Siler Paweł, Skopowski Piotr, Stanek Przemysław, Wątek Anna, Zapiór Paweł, Zmarlak Grzegorz, Zych Maria

Wychowawca: mgr Bernadeta Wiśniewska



KLASA IIIB
Bojko Barbara, Czuber Agata, Durbas Seweryn, Gaik Michał, Grzywna Renata, Hałat Edyta, Jamróz Agnieszka, Kaleta Albert, Kasza Mariusz, Kubińska Anna, Kupiszewska Agnieszka, Leżoń Arkadiusz, Mastyna Piotr, Mentel Łukasz, Nawrot Teresa, Niedziela Luiza, Niedźwiedź Łukasz, Nowak Marcin, Pawińska Katarzyna, Pietrzyk Marta, Włudarczyk Sylwia, Zapart Urszula, Żywot Marek

Wychowawca: mgr Andrzej Kuliś

 

KLASA IIIC

Bartos Wojciech, Caba Wojciech, Chałupka Mateusz, Chwalik Kamil, Cieślik Maria, Gaik Klaudia, Hołda Kamila, Jędraszewska Anita, Kołodziej Paulina, Kowalski Konrad, Kuliś Łukasz, Maćkowski Daniel, Marzec Anita, Nowak Karolina, Ogórek Dominik, Pyciak Kamil, Sowa Waldemar, Trzaska Kamil, Wójcik Justyna

Wychowawca: mgr Elżbieta Gruchała

 


 

Rok 2004/2005

 

KLASA IIIA
Adamiec Joanna, Badoń Grzegorz, Buczek Dawid, Czop Kamil, Czuber Karolina, Grzywna Mariusz, Hołda Tomasz, Janowiec Sebastian, Jaros Adrian, Karcz Barbara, Kolarz Katarzyna, Kołodziejczyk Paulina, Kowalska Marcelina, Marzec Justyna, Marzec Maciej, Musiał Marta, Nocoń Marcin, Olech Joanna, Parada Sylwia, Przebieracz Elżbieta, Puchalski Damian, Pyciak Martyna, Rusin Anna, Siler Monika, Szmit Marta, Wąs Jarosław, Włusek Kamil

Wychowawca: mgr Ewa Krawczyk



KLASA IIIB
Adamiec Karolina, Banach Aleksandra, Bęben Bartłomiej, Bieńkuńska Daria, Breksa Anna, Breksa Ewelina, Ciepichał Sylwia, Ćwikła Sylwia, Gruszka Monika, Guca Agnieszka, Kaczmarczyk Emil, Kaleta Adrian, Kubiński Albert, Leżoń Ewelina, Maciantowicz Norbert, Marzec Adrian, Mastyna Żaneta, Niedziela Kamil, Niedźwiedź Arkadiusz, Radziszewska Edyta, Słupik Dominika, Sobieraj Ewelina, Sowiński Jakub, Stanek Joanna, Turczak Mateusz, Wieczorek Małgorzata, Wilk Sylwia, Zaremba Kamil

Wychowawca: mgr Bożena Włusek

 

Rok 2005/2006

 

KLASA IIIA
Adamczyk Anna, Adamiec Milena, Banach Agnieszka, Bobka Radosław, Chuchmacz Kamil, Cieślik Piotr, Doroz Małgorzata, Gołdyn Karolina, Gruszka Agnieszka, Gruszka Robert, Hałat Michał, Hołda Mateusz, Kasiak Karolina, Kisielewska Justyna, Kisielewska Paulina, Klimek Daniel, Kot Grzegorz, Lubera Karolina, Luty Marcin, Marzec Agnieszka, Mędrala Albert, Musiał Dawid, Nocoń Klaudia, Olender Radosław, Percik Kamila, Przebieracz Jolanta, Puchalska Ewelina, Sobczyk Norbert, Trzaska Łukasz, Wilk Sebastian, Włosowicz Magda, Zapart Dawid, Zapart Urszula

Wychowawca: mgr Hanna Mazur

KLASA IIIB
Adamek Sylwia, Błaszczak Izabela, Bucka Milena, Caba Artur, Cieśla Andrzej, Cyranek Kamil, Gruszka Damian, Grzywna Marta, Guca Sylwia, Kołodziej Sylwia, Kowalski Kamil, Kubiński Adam, Kulesza Tomasz, Maderak Sylwia, Magiera Ilona, Mandecka Natalia, Marasek Jakub, Marzec Ewa, Marzec Żaneta, Musiał Paulina, Pawiński Tomasz, Pietrzyk Tomasz, Pytel Magdalena, Sowiński Michał, Turczak Marcin, Wandyszewski Piotr, Wilk Anna, Włudarczyk Jacek, Włusek Magdalena, Wójcik Sylwia, Zapart Jakub, Zapart Monika

Wychowawca: mgr Katarzyna Zaręba

 

Rok 2006/2007

 

KLASA IIIA
Bożek Kamil, Bucka Mariola, Chałupka Magdalena, Chuchmacz Krystian, Chuchmacz Patryk, Cyranek Marek, Duda Patrycja, Durbas Celina, Gładysz Anna, Gładysz Michał, Gruszka Ewelina, Gryszówka Kamil, Jaros Ilona, Kalisz Magda, Kilian Paulina, Kolarz Tomasz, Kuliś Damian, Kurnik Anna, Marzec Mateusz, Marzec Michał, Morsztyn Adrian, Nocoń Mateusz, Przebieracz Barbara, Przybycień Daniel, Rogala Damian, Sawera Kamila, Skopowska Ilona, Skopowski Marcin, Wiącek Damian, Woźniak Adrian

Wychowawca: mgr Elżbieta Wojtasik

KLASA IIIB
Adamczyk Agnieszka, Bieńkuński Cezary, Ćwik Karolina, Domagała Patrycja, Gołdyn Piotr, Kaleta Daniel, Krupa Mateusz, Kumur Halina, Kwiecień Małgorzata, Marzec Kamil, Marzec Klaudia, Niedziela Barbara, Niedźwiedź Beata, Nowak Katarzyna, Nowak Łukasz, Olender Martyna, Opiłka Kamila, Puchała Anna, Puchała Dominika, Siwiec Wojciech, Słupik Monika, Sobieraj Krzysztof, Stanek Klaudia, Wątek Mateusz, Wątek Tomasz, Wilk Przemysław, Wojtasik Milena, Woźniak Milena, Zaremba Klaudia

Wychowawca: mgr Renata Oziębło-Połetek

 

Rok 2007/2008

 

KLASA IIIA
Baczewicz Tomasz, Banach Adrian, Figiel Karolina, Gołdyn Justyna, Kot Justyna, Magiera Emil, Niedźwiedź Monika, Okła Arkadiusz, Percik Szczepan, Pierzyński Dawid, Puchała Kamila, Puchała Patrycja, Puchała Róża, Rusin Wojciech, Sobczyk Katarzyna, Sobieraj Agnieszka, Szczerba Karolina, Widłak Kamil, Wojtasik Żaneta, Wójcik Dominik, Zapart Dawid, Zaremba Wojciech

Wychowawca: mgr Bernadeta Wiśniewska



KLASA IIIB
Adamczyk Dawid, Bobek Karolina, Breksa Wojciech, Dąbek Monika, Dąbek Sylwia, Józefczyk Daniel, Józefczyk Michał, Kielian Damian, Kozieł Marlena, Kupiszewski Damian, Kurek Grzegorz, Musiał Sylwia, Nawrot Sylwia, Niedźwiedź Anna, Nowak Jakub, Parada Marta, Pietrzyk Mateusz, Piorunowicz Żaneta, Podsiadło Ewelina, Siwiec Anna, Tetela Monika, Urantówka Kamil, Wątek Norbert, Wilk Paweł, Witek Milena

Wychowawca: mgr Elżbieta Spiecha

 

KLASA IIIC

Bucki Paweł, Duda Milena, Klimek Paweł, Kowalska Iwona, Kozieł Mateusz, Kubińska Karolina, Kwiecień Paulina, Marzec Kamil, Marzec Karolina, Nocoń Łukasz, Parada Piotr, Pyciak Ernest, Pytel Damian, Rogala Angelika, Rojewski Maciej, Sowa Paweł, Sowa Piotr, Wilk Marek, Zawłocki Krystian

Wychowawca: mgr Andrzej Kuliś

 

Rok 2008/2009

 

KLASA IIIA
Adamczyk Joanna, Ciesielska Katarzyna, Gołdyn Paulina, Gołębiowski Bartosz, Gruszka Karolina, Gruszka Paulina, Gryszówka Dominika, Janczur Mateusz, Karcz Marcin, Kowalska Magda, Lany Jakub, Lubera Hubert, Musiał Anna, Opiłka Sylwia, Percik Jakub, Płaszewska Patrycja, Połetek Magdalena, Puchała Monika, Rusin Bartłomiej, Siejak Dominik, Stasik Sebastian, Szarowicz Sebastian, Szczerba Marzena, Świt Patryk, Wiącek Dawid, Wilk Janusz, Wilk Karolina, Włosowicz Paula, Zapart Kamil, Zapart Mateusz

Wychowawca: mgr Hanna Mazur

 

KLASA IIIB
Boryka Paula, Breksa Krystian, Chuterański Mariusz, Ciochoń Edyta, Grudzień Andrzej, Grzywna Ewelina, Guca Monika, Jędraszewski Paweł, Kabat Mateusz, Kawecka Paulina, Kita Piotr, Klimek Dariusz, Kornecki Mateusz, Kubińska Paulina, Kulesza Mariusz, Kupiszewska Angelika, Kurek Małgorzata, Kwiecień Ewelina, Łakomska Aleksandra, Marasek Bartłomiej, Marzec Anna, Marzec Konrad, Musiał Adrian, Nowak Dawid, Pater Mateusz, Pyciak Natalia, Szlembarski Michał, Urantówka Andżelika

Wychowawca: mgr Ewa Krawczyk

 

Rok 2009/2010

 

KLASA IIIA
Adamczyk Paulina, Bęben Dominik, Brożek Przemysław, Fronczek Monika, Gajda Krystian, Gryszówka Angelika, Kotyza Grzegorz, Kozińska Klaudia, Lichwała Joanna, Łąkas Kamil, Maćkowska Sylwia, Nowak Agnieszka, Przebieracz Marek, Stępień Kamil, Styczeń Mariola, Szczerba Łukasz, Wąs Andrzej, Wicher Sylwia, Widłak Agnieszka, Wilk Żaneta, Witek Dawid, Włosowicz Patryk, Włusek Patrycja, Woźniak Karolina, Woźniak vel Wójcik Katarzyna, Wykręt Adrian, Zapart Tomasz

Wychowawca: mgr Renata Oziębło-Połetek, mgr Sylwia Bączek

KLASA IIIB

Antos Paweł, Błaszczak Krzysztof, Bojko Kamila, Cichy Piotr, Gorgoń Sylwia, Józefczyk Karolina, Kabat Paulina, Kasza Konrad, Klimczyk Karolina, Kumur Agata, Kupiszewska Ewelina, Leżoń Piotr, Łączyk Łukasz, Łączyk Mateusz, Mastyna Dawid, Nowak Dawid, Nowak Klaudia, Nowak Tomasz, Olender Borys, Rajska Paulina, Siwiec Katarzyna, Tetela Mateusz, Wątek Karolina


Wychowawca: mgr Dorota Kuliś

 

Rok 2010/2011

 

KLASA IIIA
Baczewicz Ewelina, Buczek Mikołaj, Ciepły Mateusz, Dąbrowski Konrad, Gruszka Piotr, Kabat Hubert, Kilian Dominik, Kuliś Paulina, Kupiszewski Mateusz, Kwiecień Gabriela, Magnes Adrian, Marzec Paulina, Mróz Adrian, Musiał Kinga, Nawrot Klaudia, Piorunowicz Alan, Piwowarczyk Artur, Puchała Paulina, Pyciak Maciej, Stachurska Paulina, Stępień Karolina, Wąż Roksana, Wiącek Kamil

Wychowawca: mgr Barbara Soból



KLASA IIIB
Adamczyk Mateusz, Cham Bartosz, Ciochoń Krystian, Chmielarska Kaja, Gorgoń Patryk, Kabat Dawid, Karcz Ilona, Kornecki Bartosz, Kozioł Jacek, Kulesza Sylwia, Kupiszewski Dawid, Kurowski Rafał, Kwiecień Paweł, Lany Daniel, Litwinko Łukasz, Nawrot Maciej, Nowacki Patryk, Piątek Łukasz, Pierzyńska Agnieszka, Sawera Małgorzata, Sodo Adrian, Sroga Tomasz, Stachura Aleksandra, Staniszewski Michał, Widłak Emil, Zapiór Tomasz

Wychowawca: mgr Elżbieta Spiecha

 

Rok 2011/2012

 

KLASA IIIA
Adamski Kamil, Bartos Paulina, Buczek Wojciech, Dąbrowska Paulina, Fronczek Katarzyna, Gajda Paweł, Gliński Krystian, Hołda Marta, Kowalski Damian, Kwiecień Aneta, Kwiecień Eliza, Litwinko Sebastian, Maćkowska Aleksandra, Marasek Aleksandra, Marasek Katarzyna, Marzec Patrycja, Mróz Magdalena, Nowak Aleksandra, Rusin Klaudia, Stachurski Krzysztof, Świt Karol, Wiśniewska Monika, Woźniak Małgorzata, Zapart Angelika, Zapart Jan, Zapiór Patrycja, Zawłocki Marcin

Wychowawca: mgr Andrzej Kuliś



KLASA IIIB
Bzdziuła Dominik, Cabaj Karol, Cicha Monika, Cieśla Mateusz, Doniec Klaudia, Dratwa Mateusz, Dziula Aleksandra, Grzywna Katarzyna, Gorgoń Aleksandra, Jakubowski Adrian, Józefczyk Joanna, Kaleta Monika, Kita Aleksandra, Klimczyk Mariusz, Kurowski Przemysław, Leżoń Karolina, Niedźwiedź Marcin, Piorunowicz Konrad, Połetek Paweł, Puchała Karolina, Rogala Mateusz, Słupik Justyna, Szczerba Damian, Śmitkowska Jolanta, Tetela Klaudia, Wojtasik Nikodem, Zapiór Angelika, Ziółek Natalia

Wychowawca: mgr Bernadeta Wiśniewska

 

Rok 2012/2013

 

KLASA IIIA
Bienias Robert, Chuchmacz Bartłomiej, Cieśla Tomasz, Drewno Norbert, Kołodziej Tomasz, Makuch Paulina, Molo Maciej, Nocoń Radosław, Okła Paulina, Olech Marcelina, Olender Anna, Płaszewska Marta, Przygodzki Kamil, Pyciak Radosław, Siejak Justyna, Sodo Mateusz, Wąs Dariusz, Zapart Albert

Wychowawca: mgr Ewa Krawczyk



KLASA IIIB
Adamczyk Wojciech, Banach Radosław, Baranowska Karolina, Bzdoń Klaudia, Chuterańska Paulina, Cieśla Marlena, Dąbrowski Wojciech, Kacińska Klaudia, Kowalski Daniel, Król Angelika, Maj Małgorzata, Mastyna Klaudia, Nawrot Klaudia, Nowak Wiktoria, Parada Damian, Piorunowicz Paweł, Rogala Dominik, Rokita Krystian, Sobczyk Anna, Styczeń Adrianna, Szarowicz Daria, Śmitkowski Daniel, Tetela Paulina

Wychowawca: mgr Renata Oziębło-Połetek

 

 

 

Rok 2013/2014

 

KLASA IIIA
Weronika Chuchmacz, Patryk Czarny, Daniel Dratwa, Kamil Górniak, Karolina Hałat, Patrycja Kołodziej, Aleksander Krupa, Karolina Kubik, Julita Kwiecień, Karol Lichwała, Emil Marzec, Mikołaj Nowacki, Patrycja Piątek, Sandra Pyciak, Kacper Sadowski, Monika Styczeń, Patryk Szpak, Sebastian Włusek, Wojciech Woźniak, Dominik Zapart, Wojciech Zapart, Maciej Zapiór

Wychowawca: mgr Sylwia Bączek

 Rok2014A



KLASA IIIB
Dominika Ciochoń, Kamil Daniec, Bartłomiej Drążkiewicz, Łukasz Gołdyn, Damian Gorgoń, Bartłomiej Jara, Zuzanna Kacińska, Daria Kałat, Łukasz Kapusta, Hubert Kozik, Marlena Łąkas, Justyna Maciantowicz, Marlena Magiera, Dominik Musiał, Dominik Nęga, Magdalena Psuj, Kamil Rogala, Krystian Rokita, Anna Sobieraj , Aleksandra Spiecha, Albert Wątek, Julita Ziółek.

Wychowawca: mgr Hanna Mazur

 Rok2014B

 

Rok 2014/2015

KLASA IIIA
Adamczyk Andrzej, Boryka Krzysztof, Bucki Tomasz, Dubiel Patrycja, Gajda Sylwia, Karcz Adrian, Klimczyk Łukasz, Klimek Bartłomiej, Klimek Mateusz, Kot Agnieszka, Maniak Jakub, Nowak Mateusz, Nowak Sylwia, Rokita Bartłomiej, Sadowski Szymon, Szczerba Paulina, Zawłocka Klaudia

Wychowawca: mgr Paweł Nowak

 Rok2015A



KLASA IIIB
Adamusik Alicja, Antos Patrycja, Bieńkuński Damian, Dera Piotr, Gorgoń Adrian, Guca Mateusz, Kaleta Karolina, Kamiński Adrian, Kamiński Konrad, Karbowniczek Alicja, Kołacz Łukasz, Łakota Marcin, Molo Aleksandra, Puchała Patrycja, Stokłosa Jakub, Wędel Karolina, Wilk Krystian, Wójcik Patrycja

Wychowawca: mgr Dorota Kuliś

 Rok2015B

Rok 2015/2016

 

KLASA IIIA
Bucki Jakub, Bzdoń Anna, Czekaj Kamila, Fryt Bartosz, Górniak Patrycja, Kowalska Żaneta, Krawczyk Laura, Kupiec Krystian, Lichwała Wioleta, Pater Michał, Sawera Aleksandra, Stalmach Dominika, Szczerba Wiktoria, Szproch Wiktoria, Wojtasik Oliwia, Wójcik Monika, Zapart Weronika

Wychowawca: mgr Barbara Bator

 Rok2015A

 

KLASA IIIB
Buba Kacper, Cabaj Kamila, Ciochoń Radosław, Drążkiewicz Gabriela, Kaciński Tomasz, Kielian Magdalena, Kilian Patrycja, Kozioł Izabela, Kurowski Albert, Maj Damian, Podsiadło Magdalena, Ściupider Paulina, Śmitkowska Magdalena, Wątek Oliwia

Wychowawca: mgr Elżbieta Spiecha

 Rok2015B

 

Rok 2016/2017

KLASA III

Bobka  Ernest, Cyranek Aleksandra, Dąbrowska Natalia, Galus Patrycja, Gołębiowska Milena, Jagielnik Konrad, Jonasik Oliwia, Kamiński Jakub, Kapusta Mateusz, Karcz Damian, Klimczyk Katarzyna, Klimek Wiktoria, Kulesza Kamil, Leżoń Małgorzata, Łąkas Sebastian, Nowak Wiktoria, Parada Daniel, Piorunowicz Eryk, Pyciak Filip, Rajska Katarzyna, Rogala Patryk, Rybczyńska Alicja, Sobieraj Klaudia, Śmitkowska Jowita, Tetela Katarzyna, Wójcik Daniel, Wykręt Damian, Zych Hubert

Wychowawca: mgr  Renata Oziębło Połetek

 

   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Dla Rodziców  

top220

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Środa
23 Sierpnia 2017
Imieniny obchodzą
Filip, Walerian
   

tabliczkaPAH

   

Tabliczka Ruch

   

tabliczkaForma

   

Projekty edukacyjne