Realizowane projekty

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef

Akcja Pajacyk

Nauczyciele i uczniowie ZSS w Wielgusie, serdecznie zachęcają wszystkich gości odwiedzających naszą stronę internetową do włączenia się w Akcję poprzez kliknięcia w brzuszek Pajacyka. W ten sposób wspólnie pomożemy Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. Dziękujemy!!!

Wyraź swoją opinię

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

DEUTSCH WAGEN TOUR

Do naszego gimnazjum 18.09.2013 r. zawitał jeden z pięciu samochodów DEUTSCH WAGEN TOUR. Projekt Deutsch Wagen Tour jest realizowany od 2009 r. przez Instytut Goethego w Warszawie, pod patronatem i ogromnym wsparciem Minister Edukacji Narodowej oraz Ambasadora Republiki Federalnej Niemiec w Polsce, którego celem jest motywowanie i zachęcanie uczniów do nauki języka niemieckiego.

W ramach tego projektu zostały przeprowadzone zajęcia z elementami animacji językowych wśród uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum, pod opieką nauczycielki języka niemieckiego Ewy Adamczyk – Isaki. Poprzez gry i zabawy uczniowie utrwalali słownictwo, poznali nowe ciekawostki dotyczące naszych sąsiadów. Każdy z uczestników aktywnie brał udział w grach i otrzymał drobne upominki.

top220

24 Maja 2017