Realizowane projekty

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef

Wyraź swoją opinię

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

BŁĘKITNY PAKIET

„Błękitny Pakiet” to projekt edukacyjny, skierowany do nauczycieli i uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jego celem jest poprawa stanu wiedzy oraz zmiana świadomości, postaw i zachowań w zakresie ochrony klimatu oraz efektywności energetycznej.

Tematyka „Błękitnego Pakietu” wpisuje się w najważniejsze cele strategiczne Unii Europejskiej i Polski dotyczące ograniczenia zmian klimatycznych oraz priorytety polskiej prezydencji w UE (bezpieczeństwo energetyczne).
Błękitny pakiet w bardzo nowoczesny sposób prezentuje powiązania pomiędzy ekonomią, społeczeństwem i globalnymi problemami ochrony środowiska.

top220

Dzisiaj jest: Wtorek