ŻYJ SMACZNIE I ZDROWO

„Żyj smacznie i zdrowo” to program edukacyjny, który ma na celu propagowanie wśród młodzieży gimnazjalnej dobrych nawyków związanych z prawidłowym odżywianiem, w szczególności takich, jak przeciwdziałanie marnowaniu pożywienia, świadome dokonywanie zakupów spożywczych, prawidłowe przechowywanie produktów spożywczych, umiejętność komponowania smacznych i zdrowych posiłków oraz uświadomienie korzyści wynikających ze wspólnego spożywania posiłków.

Organizatorem programu jest marka WINIARY, a partnerem społecznym Federacja Polskich Banków Żywności.

W ramach programu uczniowie mogą wziąć udział w konkursie. Polega on na wykonaniu przez klasę pracy na temat: „Kampania społeczna programu „Żyj smacznie i zdrowo”, promująca zdrowe odżywianie, gotowanie oraz wspólne spożywanie posiłków”  oraz zgłoszeniu jej w jednej z trzech kategorii konkursowych: Plakat Społeczny, Film Społeczny lub Wydarzenie Społeczne. Ponadto każdy uczeń indywidualnie może brać udział w organizowanych konkursach na profilu Facebook.

 Na stronie internetowej programu: www.zyjsmacznieizdrowo.pl w dziale „Aktualności” są zamieszczane wszystkie informacje na temat wydarzeń związanych z programem. Dodatkowo, dietetyczka – Agnieszka oraz kucharz – Jerzy, na bieżąco udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące zdrowego odżywiania.  
      

   

Zdalne nauczanie  

Fotolia 28312666 XS

   
   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Konsultacje  

konsultacje

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Piątek
29 maja 2020
Imieniny obchodzą
Bogusława, Maksymilian, Maria
Magdalena, Teodora

ZDALNE NAUCZANIE!!!
Trwać będzie jeszcze 9 dni
aż do niedzieli 2020-06-07

   

tabliczkaPAH

   

tabliczkaForma

   

Tabliczka Ruch