Realizowane projekty  

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef     

   

Wyraź swoją opinię  

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

   

 ŻYJ SMACZNIE I ZDROWO

„Żyj smacznie i zdrowo” to program edukacyjny, który ma na celu propagowanie wśród młodzieży gimnazjalnej dobrych nawyków związanych z prawidłowym odżywianiem, w szczególności takich, jak przeciwdziałanie marnowaniu pożywienia, świadome dokonywanie zakupów spożywczych, prawidłowe przechowywanie produktów spożywczych, umiejętność komponowania smacznych i zdrowych posiłków oraz uświadomienie korzyści wynikających ze wspólnego spożywania posiłków.

Organizatorem programu jest marka WINIARY, a partnerem społecznym Federacja Polskich Banków Żywności.

W ramach programu uczniowie mogą wziąć udział w konkursie. Polega on na wykonaniu przez klasę pracy na temat: „Kampania społeczna programu „Żyj smacznie i zdrowo”, promująca zdrowe odżywianie, gotowanie oraz wspólne spożywanie posiłków”  oraz zgłoszeniu jej w jednej z trzech kategorii konkursowych: Plakat Społeczny, Film Społeczny lub Wydarzenie Społeczne. Ponadto każdy uczeń indywidualnie może brać udział w organizowanych konkursach na profilu Facebook.

 Na stronie internetowej programu: www.zyjsmacznieizdrowo.pl w dziale „Aktualności” są zamieszczane wszystkie informacje na temat wydarzeń związanych z programem. Dodatkowo, dietetyczka – Agnieszka oraz kucharz – Jerzy, na bieżąco udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące zdrowego odżywiania.  
      

   

Propozycja na ferie

 
                   kliknij TUTAJ

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Dla Rodziców  

top220

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Wtorek
20 lutego 2018
Imieniny obchodzą
Leon, Ludmiła, Ludomiła
Najważniejsze wydarzenia
 • Wiosenna przerwa świąteczna
  za 37 dni.
 • Egzamin gimnazjalny
  za 57 dni.
 • Wakacje
  za 122 dni.
 •    

  tabliczkaPAH

     

  tabliczkaForma

     

  Tabliczka Ruch