Realizowane projekty

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef

Akcja Pajacyk

Nauczyciele i uczniowie ZSS w Wielgusie, serdecznie zachęcają wszystkich gości odwiedzających naszą stronę internetową do włączenia się w Akcję poprzez kliknięcia w brzuszek Pajacyka. W ten sposób wspólnie pomożemy Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. Dziękujemy!!!

Wyraź swoją opinię

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

JUŻ GRAMY Z WOŚP !

Akcja charytatywna, która na stałe wpisała się w tradycję naszej szkoły właśnie się rozpoczęła. Tegoroczne hasło WOŚP to NA RATUNEK. W tym roku zasczczytną funkcję wolontariuszy pełnią uczniowie gimnazjum:

• Weronika Chuchmacz   kl. III a
  • Karolina Kubik   kl. IIIa
  • Wojciech Woźniak   kl. III a
  • Zuzanna Kacińska   kl. III b
  • Aleksandra Spiecha   kl. III b
  • Magdalena Psuj   kl. III b

oraz uczniowie szkoły podstawowej:
  • Roksana Fryt      kl. V
  • Adam Bączek     kl. V
  • Wiktoria Klimek   kl. VI
  • Alicja Rybczyńska   kl. VI

Nasi uczniowie aktywnie wspierają Wielką Orkiestrę poprzez kwestowanie, które już rozpoczęli na terenie szkoły. Chętnych, aby wrzucić do puszki i wspomóc akcję, nie brakowało. Oczywiście kulminacja "Wielkiego Grania" będzie miała miejsce w niedzielę tj. 12.01.2014. W tym dniu wszyscy możemy wesprzeć orkiestrę.

Pamietaj, POMÓC MOŻESZ I TY. Każdy grosik się liczy.

top220

Dzisiaj jest: Sobota