Realizowane projekty

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef

Akcja Pajacyk

Nauczyciele i uczniowie ZSS w Wielgusie, serdecznie zachęcają wszystkich gości odwiedzających naszą stronę internetową do włączenia się w Akcję poprzez kliknięcia w brzuszek Pajacyka. W ten sposób wspólnie pomożemy Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. Dziękujemy!!!

Wyraź swoją opinię

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

SZYBUJ BEZPIECZNIE W INTERNETOWEJ CHMURZE

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2012/2013, uczniowie klasy VI brali udział w projekcie: „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze”. W ramach projektu uczniom przybliżona została problematyka zagrożeń wynikających z korzystania z zasobów internetowych, konsekwencji prawnych wynikających z treści umieszczanych w Internecie, czy wreszcie z naruszenia praw autorskich. Odbyło się również spotkanie z przedstawicielem KPP w Kazimierzy Wielkiej na temat odpowiedzialności prawnej. Uczniowie poznali program PREZI, do tworzenia prezentacji w chmurze.

Uczennica Kamila Czekaj i Aleksandra Gajda zgłosiły swoją pracę na konkurs ogłoszony przez ŚCDN w Kielcach. link do prezentacji

top220

Dzisiaj jest: Wtorek