Realizowane projekty

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef

Akcja Pajacyk

Nauczyciele i uczniowie ZSS w Wielgusie, serdecznie zachęcają wszystkich gości odwiedzających naszą stronę internetową do włączenia się w Akcję poprzez kliknięcia w brzuszek Pajacyka. W ten sposób wspólnie pomożemy Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. Dziękujemy!!!

Wyraź swoją opinię

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

LEPSZA SZKOŁA

Uczniowie naszej szkoły od wielu lat biorą udział w programie, który jest częścią ogólnopolskiego projektu edukacyjnego LEPSZA SZKOŁA prowadzonego przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Celem programu jest badanie efektywności nauczania matematyki.

W ramach programu:

• Systematycznie przeprowadzane są badania poziomu wiedzy i umiejętności uczniów za pomocą specjalistycznych narzędzi pomiaru dydaktycznego.
  • Analiza osiągnięć uczniów w porównaniu z wynikami pozostałych uczestników programu.

Uczniowie naszej szkoły, wspólnie z dziesiątkami tysięcy uczniów w całej Polsce, rozwiązują standaryzowane testy „na wejście", w połowie i na końcu roku szkolnego.

Po każdym teście porównywane są wyniki poszczególnych uczniów i całej klasy z wynikami szkoły, województwa i całej Polski.
Poza tym za każdym razem zobaczymy jakie są wyniki ucznia słabe, przeciętne, czy też wysoko ponad średnią i które z typów zadań sprawiają uczniowi najwięcej trudności.

top220

Dzisiaj jest: Wtorek