LEPSZA SZKOŁA

Uczniowie naszej szkoły od wielu lat biorą udział w programie, który jest częścią ogólnopolskiego projektu edukacyjnego LEPSZA SZKOŁA prowadzonego przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Celem programu jest badanie efektywności nauczania matematyki.

W ramach programu:

• Systematycznie przeprowadzane są badania poziomu wiedzy i umiejętności uczniów za pomocą specjalistycznych narzędzi pomiaru dydaktycznego.
  • Analiza osiągnięć uczniów w porównaniu z wynikami pozostałych uczestników programu.

Uczniowie naszej szkoły, wspólnie z dziesiątkami tysięcy uczniów w całej Polsce, rozwiązują standaryzowane testy „na wejście", w połowie i na końcu roku szkolnego.

Po każdym teście porównywane są wyniki poszczególnych uczniów i całej klasy z wynikami szkoły, województwa i całej Polski.
Poza tym za każdym razem zobaczymy jakie są wyniki ucznia słabe, przeciętne, czy też wysoko ponad średnią i które z typów zadań sprawiają uczniowi najwięcej trudności.

Zdalne nauczanie

Fotolia 28312666 XS