Realizowane projekty

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef

Akcja Pajacyk

Nauczyciele i uczniowie ZSS w Wielgusie, serdecznie zachęcają wszystkich gości odwiedzających naszą stronę internetową do włączenia się w Akcję poprzez kliknięcia w brzuszek Pajacyka. W ten sposób wspólnie pomożemy Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. Dziękujemy!!!

Wyraź swoją opinię

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

ROK SZKOŁY W RUCHU

Minister Edukacji Narodowej ogłosił rok szkolny 2013/2014 Rokiem Szkoły w Ruchu, mając na uwadze promowanie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży. Do realizacji tych działań Ministerstwo Edukacji Narodowej wspólnie z Ośrodkiem Edukacji zorganizowało ogólnopolską akcję „Ćwiczyć każdy może".

Nasza szkoła zadeklarowała przystąpienie do akcji, a tym samym podjęcie zadań na rzecz aktywności fizycznej we wskazanych w regulaminie obszarach. Wśród nich znajdą się różnorodne akcje związane z aktywnością ruchową odbywającą się w szkole i poza nią.

Szkoła, która poprzez realizację zadań w istotny sposób przyczyni się do promowania w swoim środowisku aktywności fizycznej, otrzyma Tytuł Szkoły w Ruchu i pamiątkową tablicę „Szkoła w Ruchu".

• Realizacja zadań z obszaru nr 1

Link do scenariusza lekcji: Gry i zabawy   TUTAJ

Llink do scenariusza: Badminton    TUTAJ

• Realizacja zadań z obszaru nr 7

03 marca odbyły się kolejne zajęcia, w ramach akcji "Szkoła w Ruchu".
Tym razem grupa uczniów szkoły podstawowej miała możliwość uczestniczenia w zajęciach zumby, uczniowie sami uczyli się kroków oglądając film wyświetlany za pomocą projektora.

top220

24 Maja 2017