Realizowane projekty  

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef     

   

Wyraź swoją opinię  

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

   

PROGRAM MULTISPORT

 

Program „MultiSport" powstał w trosce o poprawę zdolności motorycznych oraz podwyższenie poziomu sprawności fizycznej dzieci i młodzieży w Polsce. Ideą projektu „MultiSport" jest organizacja i prowadzenie systematycznych, bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży z klas 4-6 szkół podstawowych.

Na terenie gminy Kazimierza Wielka projekt jest realizowany z Zespole Szkół w Wielgusie gdzie uczęszcza na zajęcia 24 osoby. W ramach programu Multisport dzieci ze szkoły w Wielgusie otrzymały symboliczne upominki czyli koszulki i piórniki-przekazane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, które wręczyli zastępca burmistrza MiG Kazimierza Wielka pan Łukasz Maderak i pani dyrektor zespołu szkół w Wielgusie Elżbieta Wojtasik. Szkoła zostanie także doposażona w sprzęt sportowy.

   

Propozycja na ferie

 
                   kliknij TUTAJ

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Dla Rodziców  

top220

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Wtorek
20 lutego 2018
Imieniny obchodzą
Leon, Ludmiła, Ludomiła
Najważniejsze wydarzenia
 • Wiosenna przerwa świąteczna
  za 37 dni.
 • Egzamin gimnazjalny
  za 57 dni.
 • Wakacje
  za 122 dni.
 •    

  tabliczkaPAH

     

  tabliczkaForma

     

  Tabliczka Ruch