Realizowane projekty  

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef     

   

Akcja Pajacyk  

Nauczyciele i uczniowie ZSS w Wielgusie, serdecznie zachęcają wszystkich gości odwiedzających naszą stronę internetową do włączenia się w Akcję poprzez kliknięcia w brzuszek Pajacyka. W ten sposób wspólnie pomożemy Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. Dziękujemy!!!

   

Wyraź swoją opinię  

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

   

PROGRAM MULTISPORT

 

Program „MultiSport" powstał w trosce o poprawę zdolności motorycznych oraz podwyższenie poziomu sprawności fizycznej dzieci i młodzieży w Polsce. Ideą projektu „MultiSport" jest organizacja i prowadzenie systematycznych, bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży z klas 4-6 szkół podstawowych.

Na terenie gminy Kazimierza Wielka projekt jest realizowany z Zespole Szkół w Wielgusie gdzie uczęszcza na zajęcia 24 osoby. W ramach programu Multisport dzieci ze szkoły w Wielgusie otrzymały symboliczne upominki czyli koszulki i piórniki-przekazane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, które wręczyli zastępca burmistrza MiG Kazimierza Wielka pan Łukasz Maderak i pani dyrektor zespołu szkół w Wielgusie Elżbieta Wojtasik. Szkoła zostanie także doposażona w sprzęt sportowy.

   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Dla Rodziców  

top220

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Środa
23 Sierpnia 2017
Imieniny obchodzą
Filip, Walerian
   

tabliczkaPAH

   

Tabliczka Ruch

   

tabliczkaForma

   

Projekty edukacyjne