PROGRAM MULTISPORT

 

Program „MultiSport" powstał w trosce o poprawę zdolności motorycznych oraz podwyższenie poziomu sprawności fizycznej dzieci i młodzieży w Polsce. Ideą projektu „MultiSport" jest organizacja i prowadzenie systematycznych, bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży z klas 4-6 szkół podstawowych.

Na terenie gminy Kazimierza Wielka projekt jest realizowany z Zespole Szkół w Wielgusie gdzie uczęszcza na zajęcia 24 osoby. W ramach programu Multisport dzieci ze szkoły w Wielgusie otrzymały symboliczne upominki czyli koszulki i piórniki-przekazane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, które wręczyli zastępca burmistrza MiG Kazimierza Wielka pan Łukasz Maderak i pani dyrektor zespołu szkół w Wielgusie Elżbieta Wojtasik. Szkoła zostanie także doposażona w sprzęt sportowy.

   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Konsultacje  

konsultacje

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Środa
23 października 2019
Imieniny obchodzą
Iga,Marlena, Seweryn


   

tabliczkaPAH

   

tabliczkaForma

   

Tabliczka Ruch