PROGRAM MULTISPORT

 

Program „MultiSport" powstał w trosce o poprawę zdolności motorycznych oraz podwyższenie poziomu sprawności fizycznej dzieci i młodzieży w Polsce. Ideą projektu „MultiSport" jest organizacja i prowadzenie systematycznych, bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży z klas 4-6 szkół podstawowych.

Na terenie gminy Kazimierza Wielka projekt jest realizowany z Zespole Szkół w Wielgusie gdzie uczęszcza na zajęcia 24 osoby. W ramach programu Multisport dzieci ze szkoły w Wielgusie otrzymały symboliczne upominki czyli koszulki i piórniki-przekazane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, które wręczyli zastępca burmistrza MiG Kazimierza Wielka pan Łukasz Maderak i pani dyrektor zespołu szkół w Wielgusie Elżbieta Wojtasik. Szkoła zostanie także doposażona w sprzęt sportowy.

   

Zdalne nauczanie  

Fotolia 28312666 XS

   
   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

Konsultacje  

konsultacje

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Piątek
29 maja 2020
Imieniny obchodzą
Bogusława, Maksymilian, Maria
Magdalena, Teodora

ZDALNE NAUCZANIE!!!
Trwać będzie jeszcze 9 dni
aż do niedzieli 2020-06-07

   

tabliczkaPAH

   

tabliczkaForma

   

Tabliczka Ruch