Realizowane projekty

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef

Akcja Pajacyk

Nauczyciele i uczniowie ZSS w Wielgusie, serdecznie zachęcają wszystkich gości odwiedzających naszą stronę internetową do włączenia się w Akcję poprzez kliknięcia w brzuszek Pajacyka. W ten sposób wspólnie pomożemy Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. Dziękujemy!!!

Wyraź swoją opinię

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

KOLEJNY RAZ ZAGRALIŚMY Z WOŚP

15 stycznia bieżącego roku odbył się 25 finał WOŚP. Jego temat to: „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”. Tradycją naszej szkoły stał się wolontariat na rzecz WOŚP. W tym roku sześć wolontariuszek ze szkoły podstawowej i gimnazjum w sumie uzbierało 3 210,94 zł. Wieczorem zaś w Kazimierski Domu Kultury uczniowie, podczas występów artystycznych z tej okazji, zaprezentowali swoje umiejętności taneczne (walca) oraz wokalne.
Dzięki takim akcjom charytatywnym udowadniamy, że można zmieniać świat na lepsze.

top220

24 Maja 2017