Realizowane projekty

Zyj smaczniedbiwosp Pah2blekitnypakietkonkurs-niemiecki gimnazjum12samolottescotrzymaj formeunicef

Akcja Pajacyk

Nauczyciele i uczniowie ZSS w Wielgusie, serdecznie zachęcają wszystkich gości odwiedzających naszą stronę internetową do włączenia się w Akcję poprzez kliknięcia w brzuszek Pajacyka. W ten sposób wspólnie pomożemy Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. Dziękujemy!!!

Wyraź swoją opinię

Dyrekcja oraz Rady Pedagogiczne ZSS w Wielgusie pragną

poinformować wszystkich Rodziców, że przy wejściu do szkoły została zamontowana skrzynka

"Uwagi, wnioski, sugestie"

Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy kontaktu oraz wyrażania opinii o naszej dotychczasowej pracy, jak również o przekazywanie własnych propozycji i sugestii

JEDEN GROSZ - A TAK WIELE ZNACZY....

Zakończyła się XVII edycja Góry Grosza. Kolejny raz uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w tę akcję. W dniach 28 listopada do 9 grudnia 2016 roku kwestowali na rzecz Towarzystwa Nasz Dom. Zebrane fundusze przekazywane są na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie programów, które pozwolą wrócić dzieciom do domu bądź na tworzenie takich miejsc , które będą w miarę możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.
W styczniu 2017 roku zebrane pieniądze zostały policzone i wysłane do fundacji.

Pamiętajmy że to tylko jeden grosz, a tak wiele znaczy!

Dzisiaj jest: Niedziela
26 Lutego 2017