JEDEN GROSZ - A TAK WIELE ZNACZY....

 

Zakończyła się XVII edycja Góry Grosza. Kolejny raz uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w tę akcję. W dniach 28 listopada do 9 grudnia 2016 roku kwestowali na rzecz Towarzystwa Nasz Dom. Zebrane fundusze przekazywane są na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie programów, które pozwolą wrócić dzieciom do domu bądź na tworzenie takich miejsc , które będą w miarę możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.
W styczniu 2017 roku zebrane pieniądze zostały policzone i wysłane do fundacji.

Pamiętajmy że to tylko jeden grosz, a tak wiele znaczy!

   

Uśmiechnij się :)))  

a

   

stolowka2

 jdlospis

 jdlospis

   

Kartka z kalendarza  

Dzisiaj jest: Wtorek
19 czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Gerwazy, Protazy, Sylweriusz
Najważniejsze wydarzenia
 • Wakacje
  za 3 dni.
 •    

  tabliczkaPAH

     

  tabliczkaForma

     

  Tabliczka Ruch