POŻEGNANIE Z ÓSMOKLASISTAMI


Dnia 26 czerwca 2020r. uczniowie klasy ósmej zakończyli naukę w szkole podstawowej. W tym roku, pożegnanie wychowanków odbyło się w wyjątkowych okolicznościach sanitarnych. Rozdanie świadectw, dyplomów i nagród za osiągnięcia szkolne miało miejsce w holu szkolnym, przy tablicy upamiętniającej patrona szkoły - ks. Andrzeja Biernackiego.

Uczniów - w imieniu społeczności szkolnej - pożegnała pani dyrektor Elżbieta Wojtasik oraz wychowawczyni pani Dorota Kuliś. Absolwenci przyjęli gratulacje z okazji ukończenia szkoły i życzenia dalszych sukcesów w nauce oraz życiu osobistym.

WYCHOWANKOWIE !
Do zobaczenia w dorosłym życiu
Na innej drodze, na innym szlaku
Z bagażem wspomnień na dnie, w ukryciu
Wśród masy pytań w pełnym plecaku.
(…)
Otwarci, prawi, pełni miłości,
Idźcie odważnie przez całe życie,
By w końcu drogi bez wątpliwości
W lustro popatrzeć na swe odbicie.

Pamiętajcie o Nas !