ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA !!!!


W ramach projektu – Świetlica środowiskowa w szkole przyjmuje Radca Prawny - Beata Smagłowska tel. 500 616 522. Każdy poniedziałek godz. 15.00-16.00.
W 2003 r. ukończyła studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po studiach odbyła aplikację sędziowską, którą ukończyła w 2008 r. W czasie aplikacji odbywała praktyki we wszystkich wydziałach orzeczniczych Sądu Rejonowego w Busku-Zdroju oraz Sądu Okręgowego w Kielcach. Przez kilka lat pracowała również w sądownictwie. W 2012 r. została wpisana na listę adwokatów i rozpoczęła prowadzenie własnej Kancelarii Adwokackiej. Zajmuje się sprawami indywidualnymi Klientów oraz obsługą prawną gminy i jej jednostek organizacyjnych. Współpracuje również z biurem poselskim, gdzie udziela porad prawnych. Od 2020 r. wykonuje zawód radcy prawnego. Bardzo ceni sobie współpracę z osobami i podmiotami, na rzecz których świadczy usługi prawne i zawsze z najwyższa starannością oraz zaangażowaniem stara się wykonywać swoją pracę.