DZIEŃ DZIECKA

Czerwiec przywitał nas piękną, słoneczną pogodą. Jakaż inna mogłaby być w tym wyjątkowym dla wszystkich dzieciaków dniu?
Dalej było już tylko ciekawiej i weselej. Od rana szkolnymi korytarzami przemykały postacie z bajek, w które wcielili się uczniowie ze starszych klas.
Dla najmłodszych ten dzień rozpoczął się od gier i zabaw na szkolnym boisku oraz sali gimnastycznej. Nie zabrakło tanecznych pląsów i słodkich poczęstunków, o które zatroszczyły się mamy. Zabawę dopełniły konkursy i specjalnie przygotowane na ten dzień prezenty.

TO BYŁ WSPANIAŁY DZIEŃ - PEŁEN SŁOŃCA, RADOŚCI, ŚMIECHU... 🤩🥳🎉😁😆
Grupa najstarszych DZIECI 😉 bawiła się przednio.
Był taniec - Belgijka, były wybory Króla i Królowej Dnia,
były wybory najsympatyczniejszego nauczyciela,
zabawa - gorące krzesła
Oj, działo się, działo!!!!

Dzisiaj również rozegrał się MECZ O PUCHAR DYREKTORA. Do rywalizacji stanęła drużyna chłopców z klas: IV, V, VI. Rywalizacja była zacięta, jednak zwycięzca jest TYLKO JEDEN.
🏆 PUCHAR DYREKTORA powędrował do klasy V 👏👏👏👏
👑 KRÓL STRZELCÓW - Szymon Maderak (kl. V)

To było święto inne niż wszystkie !!!