ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

 

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 odbyło się zgodnie z planem – w piątek 25 czerwca, chociaż - by uniknąć zgromadzeń - pożegnanie miało charakter bardziej kameralny, każda klasa indywidualnie ze swoim wychowawcą.

To był rok, który zapamiętamy w sposób szczególny. Przebiegał on w nietypowych warunkach, w odmiennej formie, i wymagał od nas samokontroli, dyscypliny i większego zaangażowania. Był wielkim wyzwaniem dla uczniów i nauczycieli. Jedno jest pewne – przekonaliśmy się, że życie stawia przed człowiekiem nieoczekiwane i trudne wyzwania, którym trzeba stawić czoło i iść uparcie do przodu, nie poddawać się.

Teraz, życzymy wszystkim spokoju i wytchnienia od codziennych obowiązków. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny uda się rozpocząć we właściwym terminie i już bez restrykcji i ograniczeń.