DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października obchodzimy Dzień Nauczyciela, a właściwie - Dzień Edukacji Narodowej. To doroczne święto wszystkich nauczycieli, wychowawców i pracowników oświaty - słowem Święto Szkoły. Tego dnia w każdej placówce, większej czy mniejszej, pada wiele ciepłych słów oraz życzeń. Przeżywane wówczas chwile uśmiechu i wzruszeń na długo zapadają w pamięci każdego nauczyciela.

Tak też było i u nas. Podczas uroczystego apelu uczniowie - trochę na poważnie, troszkę z przymrużeniem oka - tak życzyli nauczycielom:

„ … aby nie zabrakło Wam zapału do kształtowania naszych sumień, abyście uczyli nas pokonywania zła i kierowania się w życiu tylko dobrem”

„ … abyście jedynek i dwójek nie stawiali, byście się opamiętali i uczniów nie denerwowali”

Dziękujemy  ♥♥♥ (grono pedagogiczne)