DZIEŃ DZIECKA

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkołach organizowane są konkursy i zabawy oraz dostaje się mnóstwo słodyczy😊

U nas również nie zabrakło atrakcji. Uczniowie, zwłaszcza Ci najmniejsi, brali udział w licznych grach, konkursach i zabawach. Wynik w tych pojedynkach nie był najważniejszy, liczyła się jedynie dobra zabawa.

Obchody Dnia Dziecka w naszej szkole zakończyła dyskoteka na boisku szkolnym z udziałem wszystkich uczniów. Aura tego dnia była bardzo łaskawa, a przygotowane atrakcje, zapewniły udaną zabawę. Dzieci były zadowolone i żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku.