ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

 

24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Ku radości wszystkich, mogliśmy celebrować ten dzień wspólnie, razem, bez ograniczeń pandemicznych. Pogoda dopisała, na twarzach wszystkich dzieci gościły uśmiechy – pewnie jedni cieszyli się z ocen, inni z nadchodzących wakacji i długiego odpoczynku, a jeszcze inni z możliwości pochwalenia się swoim świadectwem….. z paskiem 😉

Rozpoczynając juz wakacje, wszystkim życzymy udanego wypoczynku. Niech każdy słoneczny dzień, każda przeżyta przygoda dostarcza niezapomnianych wrażeń. Bawcie się dobrze gdziekolwiek będziecie - czy to w przydomowym ogródku, na złocistych plażach, w górach, nad jeziorem….

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym, a wszystkim absolwentom życzymy sukcesów w edukacji w szkołach ponadpodstawowych oraz w dorosłym życiu.