DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada przedszkolaki uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

W tym wesołym dniu czekało na nich wiele atrakcji. Dzieci poznały historię pluszowego misia, recytowały wiersze , śpiewały piosenki o misiach, obejrzały prezentację multimedialną o znanych misiach z dziecięcych bajek. Potem przyszedł czas na ,,misiowe” konkursy, zgadywanki oraz tańce przy piosenkach ,,Jadą, jadą misie” ,,Pokochaj pluszowego misia”. Była też okazja wcielić się w postać misia w fotobudce.

Nie obyło się też bez degustacji najlepszego przysmaku misiów, a mianowicie słodkiego miodu z chrupkami kukurydzianymi. Przedszkolaki wykonały również prace plastyczne o ,,misiowej tematyce”.
Mamy nadzieję, że misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.