KARNAWAŁ, ACH KARNAWAŁ!

 

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.
W dniach 2 - 4 lutego w poszczególnych grupach przedszkolnych odbył się ,,Bal Karnawałowy”. Wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. W tych dniach już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, księżniczki, biedronki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... Nie sposób było zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki oraz brały udział w konkursach i zabawach (taniec z balonem, taniec na gazecie). Bal karnawałowy na długo pozostanie w pamięci naszych pociech.