WRESZCIE WYCIECZKA!!!

W Dniu Dziecka uczniowie klasy I i klas III pojechały na wycieczkę do krakowskiego ZOO i kina. W czasie trwania wycieczki pogoda i humory dzieciakom dopisywały. Podczas pobytu w ogrodzie zoologicznym dzieci miały możliwość zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki pochodzące ze wszystkich zakątków świata. Bezpośredni kontakt dzieciaków ze zwierzętami sprawił, że wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą się w ich pamięci. W czasie wolnym uczniowie zjedli posiłek i zakupili pamiątki. Następnie udaliśmy się do kina na film animowany ,,Krudowie 2". Wycieczka do Krakowa dostarczyła dzieciom wielu wrażeń i radości. Dzieciaki wróciły do domu troszkę zmęczone, ale bogatsze o nowe doświadczenia.