KACZUSZKI I BIEDRONKI W ZOO

W środę 16 czerwca 2021r. przedszkolaki z grup ,,Kaczuszek” i ,,Biedronek” wyruszyły na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym punktem było Multikino, gdzie maluchy z zaciekawieniem obejrzały film animowany ,,Basia”. Następnie udaliśmy się do ZOO. Zwiedzając ogród zoologiczny dzieci poznały wiele gatunków zwierząt pochodzących z różnych stref klimatycznych świata. Podobały im się egzotyczne ptaki oraz słonie, które miały porę karmienia. Największe wrażenie zrobiły jednak na dzieciach żyrafy i ich ponad 3- metrowe drzwi do ,,domu” oraz pingwiny, które pływały i skakały w swoim basenie. Wycieczka do ZOO była doskonałą lekcją przyrody dla naszych milusińskich. Wszyscy szczęśliwi i pełni wrażeń wrócili do domów.