WYCIECZKA DO MIECHOWA


2909.2021r. przedszkolaki z grup 05, 06 wzięły udział w wycieczce do Miechowa do Centrum Rozrywki ,,Rio”. Po przybyciu na miejsce wszystkie dzieci ogarnęła fala radości. Dzieciaki z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcia korzystając z mini pojazdów, karuzeli, armatek na piłki i gier na automatach. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu, przejść, zjeżdżalni, ścianek wspinaczkowych oraz basenu z piłeczkami. Każdy kto poczuł zmęczenie mógł skorzystać z zacisznego kącika, w którym można było odpocząć.
Po aktywnie spędzonym czasie na przedszkolaków czekała smaczna pizza i soczek.
Kolejnym punktem wycieczki był spacer po parku miejskim i zabawy na placu zabaw.
Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci wróciły do domu.