WYCIECZKA DO KRAJNA

 

W dniu 7 września 2022 r. uczniowie klasy IIA, IIB i III wraz z wychowawcami i panią katechetką wzięli udział w wycieczce do Krajna, do Parku Rozrywki i Miniatur. Dla uczniów klasy IIA wycieczka była wygraną w Plebiscycie Echa Dnia na najsympatyczniejszą klasę pierwszą.

Dzieciaki podczas trwania wycieczki przeniosły się prawie na wszystkie kontynenty świata, pogłębiając wiadomości na temat kultury oraz architektury z najróżniejszych zakątków globu. Z zaciekawieniem uczniowie oglądali miniatury najsłynniejszych budowli świata oraz niezwykłe miejsca stworzone przez naturę. Wiele wrażeń dostarczył dzieciom film w Kinie 6D ,,Tropikalna przejażdżka". Po długim i wyczerpującym maratonie w Alei Miniatur wszyscy z apetytem zjedli gorący posiłek. Posileni i z nową dawką energii udaliśmy się do mega strefy zabawy. Radości było co niemiara.

Dzieci wróciły do domu zmęczone, ale bardzo szczęśliwe. Już czekamy na kolejną wycieczkę.