WYCIECZKA DO MIECHOWA

 

3009.2022r. grupy przedszkolne Pszczółki i Kaczuszki pojechały na wycieczkę do Miechowa. Przed wyjazdem dzieci zostały zapoznane z zasadami bezpiecznego udziału w wycieczce oraz zasadami bezpiecznego zachowania się podczas pobytu w parku i sali zabaw.

Niestety ze względu na pogodę nie udało się odwiedzić parku, jednak pobyt w Sali Zabaw Dziecięcych ,,RIO” był dla milusińskich niezwykłą frajdą. Tam wszystkie maluchy oddały się ulubionym zabawom. Były zjazdy na zjeżdżalniach, pokonywanie toru przeszkód, strzelanie armatkami na piłeczki, rysowanie na tablicy interaktywnej. Nie zabrakło również amatorów zabaw w suchym basenie, skoków na trampolinie i zabaw z piłką na mini boisku. Ciekawą atrakcją okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć i nabrać sił przy wspólnym stole ze smakołykami i soczkami.

Wszystkie przedszkolaki bawiły się wspaniale. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Wszyscy pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wrócili do przedszkola.