WYCIECZKA DO KRAKOWA


5 października 2022r. przedszkolaki z grupy Biedronki i uczniowie klasy I pojechali na wycieczkę do Krakowa. Najpierw dzieci udały się do Anikina, gdzie czekało na nich wiele ciekawych atrakcji. W tym wyjątkowym miejscu dzieci miały do dyspozycji zjeżdżalnie, basen z piłkami, ściankę wspinaczkową, trampolinę, jeździły samochodzikami i bawiły się w domkach z pełnym wyposażeniem. Największym powodzeniem cieszyły się labirynty z tajemnymi przejściami. Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i co najważniejsze - do radosnej zabawy. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i dzieci udały się do Teatru Ludowego na spektakl muzyczny „Pyza na polskich dróżkach”. Z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie podziwiając rezolutną Pyzę, wsłuchiwały się w znane ludowe pieśni. Zasłuchane w piękne legendy nagradzały brawami wspaniałych aktorów. Wędrówki Pyzy skłaniały do poznania Polski i odkrywania ciekawych miejsc. Była to pierwsza wspólna wizyta w teatrze, ale zapewne nie ostatnia. Dzieci pełne niezapomnianych wrażeń i emocji wróciły do szkoły.