CZEKAJĄC NA NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIĘTA

 

Jeszcze nie zgasły wszystkie znicze, a już nasze myśli kierujemy w stronę najpiękniejszych świąt. I chociaż pogoda nie nastraja nas zimowo, to dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły miały możliwość przenieś się w czasie i poczuć namiastkę świąt Bożego Narodzenia.

Stało się to za sprawą wizyty w fabryce „DECORIA” w Miechowie, produkującej ozdoby choinkowe. Dzieci zwiedziły fabrykę i poznały cały proces powstawania różnego rodzaju bombek od projektu do wyrobu finalnego. Na zakończenie bardzo pouczającej wycieczki, każde dziecko stało się dekoratorem i ozdobiło bombkę według własnego pomysłu. Taka pamiątka będzie jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną ozdobą świątecznego drzewka.

A w czasie świąt cieszyć będzie oczy nie tylko dzieci, ale i całej rodziny.